Karališkasis gėlynas: karaliaus Karolio III sodininkas atskleidė, kokias gėles reikėtų sodinti, kad sodas atrodytų vešlus ir žydintis

(1)

Norite tikrai karališko gėlyno? Tuomet pasinaudokite karaliaus Karolio III sodininko patarimu. Jūsų sodas atrodys vešlus ir žydintis.

Britų monarchų karališkasis gėlynas yra ypatinga vieta, į kurią sodininkai ir apželdintojai kreipiasi ieškodami įkvėpimo ir ekspertų patarimų. Karaliaus Karolio III sodininkas Jackas Stokesas neseniai su „The Sun“ pasidalijo paslaptimis, kurios šimtmečius buvo saugomos už Bekingemo rūmų sienų.

Visų pirma jis kalbėjo apie sodą puošiančius augalus, kurie lengvai įsitvirtina beveik bet kokiomis sąlygomis. Kokius augalus karališkasis sodininkas rekomenduoja vešliam sodui?

Šviesioji hortenzija „Anabellė"

Ši ypatinga hortenzijos veislė ypač patraukli savo sodriais baltais pumpurais, užkariaujančiais sodininkų širdis visame pasaulyje. Ji atrodo nuostabiai, be to, yra labai atspari gamtinėms sąlygoms. Ji augs ir saulėje, ir pavėsyje, be to, lengvai ištveria periodines sausras ir jos nereikia dažnai laistyti.

"
Hortenzija Anabelle / Nuotrauka: Pexels

Levandos

Violetiniai žiedynai ir neįtikėtinas kvapas yra svarbiausios šio augalo savybės. Jackas Stokesas pabrėžia, kad jis pasižymi ypatingu ištvermingumu. Levandos gali augti beveik bet kokioje aplinkoje. Jai gerai sekasi ir didelėje drėgmėje, ir akmenuotame dirvožemyje.

Raganės

Dar viena gėlė, kuri puikiai papildys bet kurį sodą. Dėl ryškiaspalvių įvairių atspalvių žiedų svetainė atrodys ypač žydinti. Nors šiam augalui reikia šiek tiek daugiau dėmesio nei dviem ankstesniems, jis žydės bet kokiomis gamtinėmis sąlygomis.

Jackas Stokesas mano, kad augalų sodui pasirinkimas yra svarbus procesas. Tačiau nereikėtų vengti eksperimentuoti, jei norite išties stulbinančio rezultato. Karališkojo sodininko siūlomi augalai gali būti tik pradžia kuriant savo šedevrą.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder