Jaigu mūsų valdžiažmogei dirbtų savo tautai tai nereiktų nei sodos nei acto plauti braškėm!Kadangi Lietuva yra parduota Amerikai ir yra UAB,tai ir him treilai iš dangaus purškia nuodus ir viską naikina ,netik žmones ,bet ir naikina viską tiek vaisius tiek daržoves ir nori padaryti dirbtinį badą!Negi akli ir kvaili susiskiepinę avinėliai nematot kokia vykdoma politika!
Ricardas
Ricardas,
Debilizmas kaip jas nusausint kelis kg?
Palikuonė
Palikuonė,
Braškės parduotuvėse jau keli mėnesiai ir tikrai ne lietuviškos buvo. Kodėl neparašėt anksčiau kaip plauti? Ar laukiat kol pusę Lietuvėlės nusividuriuos? Kaip jaustis dabar viską sužinojus?
Nesąmonė
Nesąmonė,
Kiekvieną kartą valgant braškes supilti litrą acto, kad nužudyti visas bakterijas. Čia kaip gyventi sterilioje aplinkoje ir nuolatos sirgti alergijomis...
Liko vien biznis, jokios moralės...
Liko vien biznis, jokios moralės... ,
Reikia auginti be chemijos arba bent jau minimaliu kiekiu ir nereikės vargti plaunant...o dabar maistas ne maistas, vaisiai ne vaisiai, daržovės ne daržovės, be skonio, visi kieti kaip kaladės nuo chemijos pertekliaus...viską pavertė į pinigus ir jokios moralės
Remigijus
Remigijus ,
Nesuprantu kam jas visai tada valgyti jei ten viena hemija?
TOP
Nauji
Rašyti komentarą
Jaigu mūsų valdžiažmogei dirbtų savo tautai tai nereiktų nei sodos nei acto plauti braškėm!Kadangi Lietuva yra parduota Amerikai ir yra UAB,tai ir him treilai iš dangaus purškia nuodus ir viską naikina ,netik žmones ,bet ir naikina viską tiek vaisius tiek daržoves ir nori padaryti dirbtinį badą!Negi akli ir kvaili susiskiepinę avinėliai nematot kokia vykdoma politika!
Debilizmas kaip jas nusausint kelis kg?
Braškės parduotuvėse jau keli mėnesiai ir tikrai ne lietuviškos buvo. Kodėl neparašėt anksčiau kaip plauti? Ar laukiat kol pusę Lietuvėlės nusividuriuos? Kaip jaustis dabar viską sužinojus?
Kiekvieną kartą valgant braškes supilti litrą acto, kad nužudyti visas bakterijas. Čia kaip gyventi sterilioje aplinkoje ir nuolatos sirgti alergijomis...
Reikia auginti be chemijos arba bent jau minimaliu kiekiu ir nereikės vargti plaunant...o dabar maistas ne maistas, vaisiai ne vaisiai, daržovės ne daržovės, be skonio, visi kieti kaip kaladės nuo chemijos pertekliaus...viską pavertė į pinigus ir jokios moralės
Nesuprantu kam jas visai tada valgyti jei ten viena hemija?
Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.