Vos viena sauja šių trąšų: pomidorai ir agurkai derės iki pat rudens

Patyrę daržininkai tvirtina, kad vos viena sauja tam tikros medžiagos, įpiltos į kibirą vandens, padės gerokai paspartinti agurkų ir pomidorų augimą. Padarykite tai jau birželį - ir derlių rinksite iki pat rudens.

Ekspertų teigimu, dilgėlės laikomos viena geriausių natūralių trąšų agurkų ir pomidorų derliui auginti. Joje yra daug naudingų mikroelementų, įskaitant azotą, kalį, geležį, kurie būtini aktyviam šių augalų augimui.

Norint pasigaminti veiksmingų trąšų, reikia paimti vieną kibirą vandens ir saują susmulkintų dilgėlių. Žaliosios trąšos 24 valandas palaikomos po dangčiu šiltoje vietoje, kad fermentuotųsi.

Ekspertai pataria gautu užpilu laistyti pomidorus ir agurkus ryte arba vakare, kad lapai nenudegtų nuo saulės. Tokios natūralios trąšos dėka galima sustiprinti pasėlių šaknų sistemą ir pagerinti bendrą jų būklę.

Daržovių augintojai rekomenduoja tokį užpilą naudoti agurkams ir pomidorams maitinti kartą per dvi savaites. Pasak jų, būtent dėl reguliarumo galėsite palaikyti optimalų maistinių medžiagų kiekį dirvožemyje, o tai teigiamai veikia paties augalo vystymąsi. Tai ypač svarbu derėjimo laikotarpiu, kai augalams reikia papildomos paramos.

Norėdami pasiekti kuo geresnių rezultatų, taip pat turėtumėte laikytis tam tikrų rekomendacijų. Pirmiausia stenkitės visada stebėti dirvožemio drėgmę, venkite perdžiūvimo ar perlaistymo.

Be to, nepamirškite reguliariai šalinti piktžoles, kurios gali atimti agurkams ir pomidorams reikalingų maistinių medžiagų. Kad išsaugotumėte drėgmę ir susitvarkytumėte su piktžolėmis, sako patyrę daržininkai, galite išbandyti mulčiavimo metodą.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder