Spartinama Klaipėdos senamiesčio gatvių rekonstrukcija

(5)

Per artimiausią mėnesį bus baigta didžioji dalis rekonstrukcijos darbų Klaipėdos senamiestyje.

Įvertinus likusių darbų apimtis, numatyta, jog iki birželio 1-os dienos bus atidarytos visos šiuo metu tvarkomos gatvės, darbai ilgiau tęsis tik nedidelėje Žvejų gatvės atkarpoje nuo Teatro iki Pilies g.

„Girdime gyventojų ir verslo prašymus kuo greičiau baigti darbus. Negalime palikti išrausto senamiesčio visam vasaros sezonui, todėl darbų tempas didinamas ir iki birželio mėnesio turi būti matoma daugelio darbų pabaiga, didesnių kliūčių judėti po senamiestį turi nebelikti“, – sako meras Arvydas Vaitkus.   

Šiuo metu rekonstrukcijos darbai vyksta Teatro, Daržų, Didžiojoje Vandens ir Žvejų gatvėje. Teatro ir Daržų gatvėse, kurios yra ypač svarbios sklandžiam judėjimui senamiesčiu, darbai bus baigti iki birželio, Didžiojoje Vandens gatvėje pabaigtuvės planuojamos jau apie gegužės vidurį. Vežėjų ir Sukilėlių gatvės jau baigtos anksčiau.

Vasaros sezonui bus atverta ir didžioji dalis Žvejų gatvės – nuo Biržos tilto iki Teatro gatvės, o likęs ruožas iki Pilies tilto bus sutvarkytas iki rugpjūčio pabaigos. 

Senamiesčio gatvės atnaujinamos taikant darnaus judumo principus – atsisakoma stačių bortelių, perklojamas išsiklaipęs grindinys, įrengiamas apšvietimas, sutvarkoma lietaus nuotekų sistema, gatvės tampa estetiškai patrauklesnės ir gerokai patogesnės.

Pasak mero A. Vaitkaus, šis miesto reprezentacinėje dalyje vykdomas projektas yra svarbus ir reikalingas, tačiau per ilgai užtrukęs.

Spartinant darbus siekiama užtikrinti, kad senamiestis galėtų atsiverti aktyviam turizmo sezonui, vėl taptų patrauklia vieta gyventojų ir miesto svečių laisvalaikiui.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder