4 netikėtos gudrybės, kurios padės greičiau užmigti

Galime lažintis, kad naudodamiesi šiais patarimais užmigsite greičiau!

1. Pasirinkite tinkamą miegojimo pozą

Geram, kokybiškam poilsiui svarbi miego padėtis. Specialistai sako, kad patogiausia miegoti ant nugaros, kai visas kūnas yra vienoje tiesioje linijoje. Per stora arba per plona pagalvė gali sukelti kaklo problemų.

Jei jums tikrai labiau patinka gulėti ant šono arba ant pilvo, turėtumėte įsitikinti, kad jūsų čiužinys ir pagalvė tinka šiai padėčiai. Netinkama padėtis kenkia stuburui, todėl galite pabusti nuo kaklo ar pečių skausmo.

2. Pamirškite apatinius

Galbūt tai skamba šiek tiek keistai, bet net tyrimai rodo, kad žmonės geriau išsimiega, kai nevilki apatinių! Miegojimas be apatinių ne tik leidžia jaustis laisviau, bet ir pabrėžia skirtumą tarp dienos ir nakties: dieną dėvite apatinius; o naktį nuo jų ilsitės.

Galite dėvėti pižamines kelnes be apatinių arba miegoti visiškai nuogas, jei jums taip patogu. Palengvėjimo ir laisvės jausmas padės lengviau užmigti.

3. Išgerkite stiklinę vandens

Daugelis žmonių prieš miegą vengia gerti vandenį, nes bijo, kad vidury nakties teks keltis į tualetą. Tačiau išgerti stiklinę vandens prieš miegą yra tikrai labai naudinga.

Naktį dehidratuojame, todėl mūsų smegenys susitraukia. Dėl to pabundame labiau mieguisti. Išgerdami stiklinę vandens prieš miegą, išvengsite dehidratacijos.

Tokiu būdu kraujas ir deguonis ir toliau pateks į jūsų smegenis, o tai padės geriau išsimiegoti ir pabusti žvalesniems.

4. Eikite miegoti tvarkingame kambaryje

Net jei manote, kad jūsų nevargina netvarka miegamajame, netvarkinga aplinka vis tiek gali turėti įtakos jūsų protui.

Jausitės šiek tiek labiau įsitempę ir chaotiški, todėl užmigsite ne taip lengvai. Taigi, geriausias miegas būna tada, kai aplink jus vyrauja tvarka ir ramybė. 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder