5 geri patarimai, kaip sulieknėti iki Naujųjų metų

Greitai numesti daug svorio yra visiškai neįmanoma. Galite atsikratyti tik kelių kilogramų, kad apsivilktumėte brangią suknelę Naujiesiems 2022-iesiems metams. Yra keletas gudrybių, padėsiančių greitai pamatyti rezultatus. Laikas pamiršti dietas ir pagerinti santykius su savo kūnu. Svarbiausia žinoti pagrindinius dalykus, į kuriuos reikia įsiklausyti. Į šį sąrašą įtraukite šiek tiek fizinio aktyvumo ir iškart pamatysite rezultatus!

5 geri patarimai, kaip sulieknėti iki Naujųjų metų:

1- Išbandyti protarpinį badavimą.

Protarpinis badavimas – tai dieta, kurią sudaro reguliarus trumpalaikis pasninkas ir valgymas trumpesnį paros laiką. Keletas tyrimų parodė, kad trumpalaikis protarpinis badavimas iki 24 savaičių lemia antsvorio turinčių žmonių svorio mažėjimą. Kodėl neišbandžius šio metodo prieš Naujuosius 2022-uosius metus? Dažniausiai pasitaikantys protarpinio badavimo būdai yra šie:

iškrovos diena,

5: 2 dieta – po 500 kcal 2 kartus per dieną,

16 / 8 metodas – galima valgyti tik 8 valandų per parą laikotarpyje.

Protarpinis badavimas daugeliui moterų ir merginų padeda pakankamai greitai numesti svorio, todėl tai puikus pasirinkimas, ruošiantis Naujųjų metų sutikimui.

2- Pusryčiams valgyti baltymus.

Baltymai gali reguliuoti augimo hormonus ir taip padėti žmonėms ilgiau jausti sotumo jausmą. Tai daugiausiai lemia alkio hormonų kiekio sumažėjimas ir sotumo hormonų kiekio padidėjimas. Sotumo jausmas valgant daug baltymų turinčius pusryčius gali trukti kelias valandas.

Geri  pusryčių pasirinkimai, kuriuose yra daug baltymų, yra kiaušiniai, avižiniai dribsniai, riešutų ir sėklų aliejai, bolivinių balandų kruopos, sardinės ir ispaninių šalavijų pudingas.

3- Mažiau cukraus ir rafinuotų angliavandenių.

Rafinuoti angliavandeniai yra labai perdirbti maisto produktai, kuriuose nėra skaidulų ir kitų vertingų maistinių medžiagų. Tai yra balti ryžiai, duona ir makaronai. Šie maisto produktai greitai įsisavinami ir paverčiami gliukoze.

Gliukozės perteklius patenka į kraują ir skatina hormono insulino gamybą, kuris skatina riebalų kaupimąsi riebaliniame audinyje. Tai prisideda prie svorio padidėjimo. Jei įmanoma, pakeiskite perdirbtus ir saldžius maisto produktus į sveikesnius, tokius kaip visadalių grūdų gaminiai, laukiniai ryžiai, vaisiai, daržovės, riešutai, sėklos, žolelių arbatos ir glotnučiai su vandeniu.

4- Valgyti daugiau skaidulų.

Įtraukus į savo mitybos racioną daugiau skaidulų, gali padidėti sotumo jausmas ir dėl to sumažėti svoris. Maistas, kuriame yra daug skaidulų:

visadalių grūdų gaminiai: košės, makaronai, duona, avižos, miežiai,

vaisiai ir daržovės,

žirniai, pupelės ir kitos ankštinės daržovės,

riešutai ir sėklos.

Kuo daugiau suvartosite skaidulų, tuo mažiau norėsis kažko skanaus, bet nesveiko.

5- Pamiršti vakarienę.

Nereikia prisivalgyti prie naktį. Jei nuo pirmųjų dienos valgymų pavyksta gerai pavalgyti, po pietų nejausite alkio. Jei jūsų tikslas yra iki Naujųjų metų numesti svorio, turėtumėte šiek tiek susilaikyti nuo sočių vakarienių.

Galite suvalgyti ką nors lengvo, likus 3 – 4 val. iki miego. Šiek tiek pasipraktikavę pamiršite apie sunkų maistą prieš miegą ir išmoksite mėgautis sočiais pusryčiais.

Sidebar placeholder