5 sveikiausi gėrimai, skirti natūraliai išvalyti kepenis: jie lengvai paskatina valymo procesą

Radome jums keletą sveikų ir detoksikuojančių gėrimų, kurie gali padėti lengvai paskatinti kepenų valymo procesą.

Kepenys yra vienas svarbiausių mūsų kūno organų. Jos atlieka daugybę funkcijų, įskaitant detoksikaciją, maistinių medžiagų reguliavimą, fermentų aktyvinimą ir kt.

Be to, kepenys išskiria tulžies sultis, kurios padeda skatinti virškinimą ir medžiagų apykaitą. Štai kodėl tinkamai rūpintis kepenimis yra labai svarbu, kad išsaugotume bendrą sveikatą.

Konsultantė mitybos specialistė Rupali Datta teigia: "Kepenys kasdien atlieka daugiau kaip 500 gyvybę gelbstinčių ir palaikančių funkcijų.

Be to, jos taip pat yra vienas iš tokių organų, kuris valo pats save. Todėl labai svarbu savo organizmą maitinti sveiku ir maistingu maistu, kad nepervargtume kepenų.

"Atsižvelgdami į tai, radome jums keletą sveikų ir detoksikuojančių gėrimų variantų, kurie gali padėti lengvai paskatinti valymosi procesą."

Štai 5 sveiki gėrimai, skirti sveikoms kepenims:

1. Kava:

Kava - vienas populiariausių gėrimų visame pasaulyje, padedantis mums pradėti dieną ir suteikiantis mums taip reikalingos energijos.

Be to, keliuose tyrimuose paaiškinta, kad tinkama kavos dozė gali padėti stiprinti kepenų sveikatą.

Rupali Datta toliau aiškina:

"Eksperimentiniai tyrimai parodė, kad saikingas kavos vartojimas iš tiesų padeda išsaugoti kepenų ligas.

Įrodyta, kad kavos vartojimas mažina riebalų sankaupas kepenyse ir kartu didina antioksidacinį pajėgumą, nes didina glutationo - stipraus antioksidanto - gamybą."

2. Žalioji arbata:

Žurnale "Journal of Nutritional Biochemistry" paskelbtame tyrime teigiama, kad žalioji arbata kartu su fiziniais pratimais gali padėti stiprinti kepenų sveikatą.

Tyrimo metu nustatyta, kad tiriamieji, kurie vartojo žaliosios arbatos ekstraktą ir mankštinosi, geriau apdorojo maistines medžiagas.

3. Ciberžolių arbata:

Ciberžolė yra žinoma kaip supermaistas ir tai nėra jokia paslaptis.

Rupali Datta teigia, kad ciberžolėje gausu antioksidantų, kurie palaiko detoksikacijos procesą didindami fermentų gamybą.

Prieskonis taip pat padeda skatinti organizmo kraujotaką, dar labiau skatindamas gerą kepenų sveikatą.

4. Amlos sultys:

Amla (arba indiškas agrastas) yra sveikas iki kaulų smegenų. Joje gausu antioksidantų, priešuždegiminių savybių, vitamino C ir kelių svarbių maistinių medžiagų.

Šie veiksniai padeda išplauti toksinus ir palaiko mūsų kepenų sveikatą.

Be to, keliuose tyrimuose teigiama, kad amla, vartojama tinkamomis dozėmis, gali padėti išvengti kepenų fibrozės ir su ja susijusių klinikinių būklių, taip pat sušvelninti hiperlipidemijos (per didelio riebalų kiekio) ir metabolinio sindromo padarinius.

5. Burokėlių sultys:

Burokėliai visuomet buvo vadinami viena iš sveikų daržovių, kuriomis reikia papildyti maistingųjų medžiagų turtingą mitybą.

Jame gausu antioksidantų ir maistinių medžiagų, tokių kaip foliatai, pektinas, betalainai ir betainas.

Be to, jame yra pakankamai ląstelienos, mangano, kalio, vitaminų A ir C.

Atsižvelgdama į tai, Rupali Datta teigia:

"Šios maistingosios medžiagos padeda pagerinti tulžies tekėjimą, o tai padeda iš organizmo pašalinti toksines atliekas."

Įtraukite šiuos gėrimus į kasdienę mitybą ir džiaukitės sveiku gyvenimu.

Gyvenkite sveikai ir išlikite sveiki!

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder