8 būdai, kaip detoksikuoti organizmą per kelias valandas - taip, tai įmanoma!

Perskaitykite šiuos dietologų rekomenduojamus patarimus, kad greitai ir natūraliai išvalytumėte organizmą - vos per 24 valandas ar greičiau.

1. Pakankamai išsimiegokite.

Miegas yra labai svarbus, norint sugrąžinti organizmą į teisingas vėžes, tvirtino Franceschini, todėl daugiau nei vidutinis poilsio valandų skaičius yra vienas iš geriausių būdų paspausti naują mygtuką.

2. Išgerkite didelę stiklinę šilto vandens su citrina iš pat ryto.

Į didelę stiklinę šilto arba kambario temperatūros vandens išspauskite šviežių citrinų ir išgerkite iš pat ryto. Venkite ledinio vandens ir bet kokių šaltų gėrimų, ypač valgio metu, nes jie tik sutrikdo virškinimą.

3. Pasipildykite tinkamų maistinių medžiagų atsargas.

Po išgertuvių nakties svarbu papildyti organizmą maistinėmis medžiagomis, kurių netekote vartodami alkoholį.

"Vienas iš organų, kurie labiausiai apkraunami geriant, yra kepenys. Kai papildote kepenis kai kuriomis gyvybiškai svarbiomis maistinėmis medžiagomis, iš tikrųjų galite praleisti pagirias ir tuo pačiu metu detoksikuotis", - dalijosi Franceschini. Ji pataria vartoti chlorelę, kurioje gausu gerųjų B grupės vitaminų, prieš išgertuves ir kitą rytą po jų. Taip pat ieškokite elektrolitų.

4. Atsisakykite apdoroto cukraus.

Tai neturėtų nieko stebinti, bet pirmieji dalykai, kurių reikia atsisakyti, kai esate detoksikacijos režime, yra perdirbti maisto produktai, ypač perdirbtas cukrus. Maistas tikrai gali būti naudojamas detoksikacijai, todėl taip pat svarbu žinoti, ko nevalgyti.

5. Vietoj to į lėkštę įsidėkite lapinių daržovių.

Tokie visaverčiai maisto produktai kaip kryžmažiedės daržovės, brokoliai, žiediniai kopūstai ir lapiniai žalumynai ką tik tapo naujais geriausiais jūsų draugais. Žinoma, kai bandote išvalyti savo mitybos racioną, pirmiausia galvojate apie špinatus ir lapinius kopūstus, tačiau Franceschini sako, kad šios daržovės gali būti tokios pat veiksmingos (jei ne veiksmingesnės) detoksikacijos metu.

6. Paruoškite sau puodelį žolelių arbatos.

Kiaulpienės, imbierai ir raudonieji dobilai - natūralios detoksikuojančios žolelės, todėl jos yra vienos geriausių žolelių arbatų, kurias galite gerti.

7. Naudokite eterinius aliejus.

Tokie eteriniai aliejai kaip citrinų, raudonėlių, oregano ir smilkalų yra puikūs būdai vietiniam odos detoksikacijai. Tepkite juos ant kaklo, kaip kvepalus, kad veiktų limfinė sistema. Be to, tiesiog labai maloniai kvepėsite.

8. Nepamirškite savo limfinės sistemos.

"Tai bene labiausiai ignoruojamas patarimas, kai kalbama apie detoksikaciją, - sakė mums Franceschini. Nors esame įpratę detoksikuoti žarnyną ir galūnes, ne mažiau svarbu skirti dėmesio limfinei sistemai. Geriausi būdai tai padaryti? Susiraskite infraraudonųjų spindulių sauną, kurioje galėsite išprakaituoti, pasidarykite limfos masažą arba išbandykite sausą šepetį.

Prieš arba po dušo naudokite sausą šepetį, kad pagerintumėte kraujotaką ir nušveistumėte odą. Pradėkite nuo pėdų ir judėkite link širdies, kildami aukštyn iki rankų ir pilvo.

Gemius

Sidebar placeholder