Ištarkite "Ačiū" medikams

#AčiūMedikams

Šiandien, kai visi taip susipriešinę dėl visko, ypač dėl medicinos paslaugų, aš labai noriu pasidžiaugti, kokius nuostabius gydytojus mes turime čia, Klaipėdoje - ypač Klaipėdos vaiku ligoninėje. Atsitiko taip, kad buvome užsiregistravę planinei procedūrai Vaikų ligoninėje, bet susiklostė taip, kad mes planuojame, o kažkas ten viršuje kortas mėto savaip.

Skubiai prireikė pagalbos, tačiau tai ne ta extrinė pagalba, kuri žūt būt turi būti akimirksniu suteikiama (be abejo, lūžus kojai, ar sukilus aukštai temperatūrai, viskas būtų kitaip)..

Tačiau sistema yra sistema. Internetu registruotis nebegali, nes jau esi užregistruotas, o registratūros telefonu prisiskambinti neįmanoma.... (tikrai užjaučiu registratores, kurios nuolat kabo "ant ragelio" - ir čia prieš vėją nepapūsi...)

Kadangi telefonai negelbėjo, parašiau nuoširdų laišką į Vaikų ligoninę, paaiškindama situaciją. Ir jau netrukus sulaukiau skambučio ir labai greitos reakcijos bei nuoširdžios pagalbos iš gerbiamos Vidos Gumuliauskienės (tikrai šios Medikės, dirbančios LOR skyriuje nei žinau, nei pažįstu, tačiau ji taip stengėsi mums padėti, kad net nežinojau kur dėtis...). Žaibo greitumu atlikome visus reikiamus tyrimus ir jau kitą dieną sulaukėme mums taip reikalingos procedūros. Kokių šaunių jaunų gydytojų mes turime! Anesteziologė Ugnė Gaidžiūnienė kaip kokia tikra pasakų kūrėja "užbūrė" vaiką nebijoti, o odontologė Lina Balsytė irgi buvo labai rūpestinga ir nuoširdi. Kitas personalas taip pat nuostabus!

Be galo be krašto esu laiminga ir dėkinga, kad mes turime tokius medikus iš didžiosios raidės. Patikėkite, jų darbas yra tikrai nepavydėtinas ir ypatingai sudėtingas, o žmogiškumas - neišmatuojamas. 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder