Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje - naujo gydomojo korpuso atidarymas

Antanas Kalnius: Klaipėdos ligoninės baigia išnaudoti COVID-19 ligoniams skirtų lovų resursus

(5)

Kretingos rajono savivaldybės meras Antanas Kalnius socialiniame tinkle „Facebook“ skelbia, kad nuo šios sekmadienio koronavirusu sergantys gyventojai vėl bus guldomi ir į kitas regione veikiančias ligonines – Tauragės, Šilutės bei Kretingos. Kritinės būklės COVID-19 ligoniai toliau bus gydomi Klaipėdoje.

„Klaipėdos ligoninėms baigiant išnaudoti COVID-19 ligoniams skirtų lovų resursus, nuo šios sekmadienio koronavirusu sergantys gyventojai vėl bus guldomi ir į kitas regione veikiančias ligonines – Tauragės, Šilutės bei Kretingos. Kritinės būklės COVID-19 ligoniai toliau bus gydomi Klaipėdoje.

Iki sekmadienio COVID-19 ligoniams Kretingos ligoninėje bus paruošta 12 lovų su deguonies tiekimu. Taip pat šįryt su ligoninės vadovu aptarėme, kad šiuo metu Kretingos ligoninėje bus teikiamos visos paslaugos, kaip ir iki šiol. Tiesa, situacija dėl teikiamų paslaugų artimiausiu metu dar gali ir keistis – t. y. bus reaguojama pagal situaciją ir ligonių, sergančių koronavirusu, skaičiaus augimo tendencijas.

Kartu jau sutarta ir su Salantų bei Kartenos PSPC vadovais, kad esant būtinybei, jie bus pasiruošę pagelbėti Kretingos ligoninei nebegalint priimti rajono gyventojų, kuriems reikės slaugos paslaugų“, - rašo A. Kalnius.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder