Dantų implantacija: ar verta delsti?

Be baimės plačiai nusišypsoti ar atsikąsti maisto daugeliui iš mūsų – savaime suprantamas dalykas. Tačiau žmonėms, kurie yra netekę keleto ar visų dantų, tai gali būti tik tolima svajonė.

Odontologijos klinikų tinklo CLINIC | DPC įkūrėjas gydytojas odontologas Simonas Bankauskas tvirtai įsitikinęs, kad „jeigu negalėsime atsipalaiduoti dėl savo šypsenos, tai niekada nesijausime visaverčiai“. Nors skamba neįtikėtinai, tačiau yra būdų, leidžiančių atkurti sveiką ir gražią šypseną vos per vieną dieną, netgi jei tokia negalėjote džiaugtis jau daugelį metų.

Net vieno danties trūkumas gali tapti problema

Ką darytumėte netekę priekinio danties? Tikriausiai kuo skubiau kreiptumėtės į odontologą, kad greičiau jį atkurtų. Pirmiausia – dėl išvaizdos. Tačiau netekę kurio nors krūminio danties per daug neskubate vietoj jo įstatyti naujo, nes juk nematyti, o kramtyti irgi galite. Odontologai įspėja: dantų trūkumas – nėra tik estetinė problema, nes uždelsus gali tapti rimta sveikatos problema ir nemažu psichologiniu išbandymu. Netekus vieno ar dalies dantų, rimtesnės problemos neatsiranda per mėnesį ar metus, tačiau po penkerių metų prasideda radikali žandikaulio atrofija, dėl kurios vėliau darosi sudėtingesnė implantacijos procedūra. Į trūkstamo danties vietą pamažu ima svirti greta esantys dantys. Uždelsus atkurti trūkstamą dantį iškritusiojo vietoje vėliau teks tiesinti pasvirusius gretimus dantis. Tokia procedūra užtruks ilgiau ir bus brangesnė.

Šiuolaikinė odontologija leidžia išspręsti prarastų dantų problemas daug paprasčiau ir greičiau. Vienmomentė implantacija - tai vieno danties atkūrimas vos per vieną dieną. Į ką tik pašalinto danties šaknies vietą sriegiamas implantas ir ant jo iš karto tvirtinamas laikinasis dantis. „Laikinojo danties išvaizda ir funkcijos nesiskiria nuo nuolatinio – gražiai atrodo, o po kelių mėnesių laikinasis dantis pakeičiamas nuolatiniu”, – sako gydytojas S. Bankauskas.

„Visi ant keturių“ – visavertiško gyvenimo sugrąžinimas per 24 valandas

Implantuojantis gydytojas vienas pirmųjų Lietuvoje ėmė taikyti „visi ant keturių“ metodą. „Tai gydymo metodas, kurį pasitelkiant viso žandikaulio dantys atkuriami vos ant keturių implantų. Ši unikali gydymo metodika yra itin populiari visame pasaulyje, įskaitant ir Lietuvą. Toks gydymo būdas, kurio metu paprastai pasitelkiami pasaulyje lyderiaujantys „Nobel Biocare“ implantai, gali išgelbėti pacientus, kuriems ligi šiol tradiciškai buvo taikomi nepatogūs išimami protezai. Ši gydymo metodika itin patikima, nes, ilgalaikių tyrimų duomenimis, sėkmingų procedūrų skaičius siekia apie 98 proc.

„Visi ant keturių“ ne tik padeda išvengti sudėtingų kaulo priauginimo procedūrų, bet ir neįtikėtinai sutrumpina gydymo laiką – kitą ar net tą pačią dieną po implantų įsriegimo pacientui prisukamas laikinas neišimamas ir stabilus dantų protezas, o pasibaigus gijimo laikotarpiui tvirtinami nuolatiniai dantys, kurie gali tarnauti visą likusį gyvenimą.

Ši moderni implantavimo metodika visuomet yra individualiai pritaikoma kiekvienam pacientui. S. Bankausko teigimu, „svarbiausia, prieš sudarant gydymo planą, pažinti savo pacientą, atsižvelgti į jo poreikius, lūkesčius, bendrą sveikatos būklę. Taip sukuriamas individualus gydymo planas, kuris lemia efektyvumą“.

Vardindamas „visi ant keturių“ metodo privalumus, gydytojas pabrėžia, kad ant implantų pritvirtinti protezai visiškai prilygsta natūraliems dantims – yra stabilūs, visiškai atkuria prarastą kramtymo funkciją ir atrodo natūraliai, tikroviškai.

Dovana jums

Dovanojame jums 250 eurų vertės kuponą, kurį panaudoti galite dantų implantacijos paslaugoms visose CLINIC | DPC klinikose. Nesnauskite ir registruokitės savo šypsenos atkūrimui iki birželio 1 dienos telefonu +370 632 00 005 arba internetinėje svetainėje www.clinicdpc.lt. Nepamirškite registracijos metu nurodyti, kad norite pasinaudoti gautu dovanų kuponu, o atvykus į kliniką pateikite iškirptą dovanų kuponą ir sutaupykite net 250 eurų. Šią vasarą šypsenai - jokių kompromisų!

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder