VADOVAS. Šiuo metu vyksta konkursas eiti Klaipėdos miesto poliklinikos vadovo pareigas. Vitos JUREVIČIENĖS nuotr.

Klaipėdos poliklinikai ieško vadovo

(2)

Šią savaitę paskelbtas Klaipėdos miesto poliklinikos vadovo konkursas. Kandidatui keliami reikalavimai - turėti 3 metų vadovavimo patirtį, magistro ar jam lygų kvalifikacinį laipsnį, tačiau nebūtinai medicinos srityje.

Darbo skelbime pateikiama informacija, kad poliklinikos vyriausiojo gydytojo pastovioji darbo užmokesčio dalis yra 4 685 eurai. Tačiau viešai pateikiama 2021 metų poliklinikos veiklos ataskaita rodo, kad faktinė vyriausiosios gydytojos alga su priedais ir kitomis išmokomis jau tada vidutiniškai siekė beveik 6 500 eurų per mėnesį.

Paraiškų dalyvauti konkurse iš pretendentų laukiama iki spalio 9 dienos.

Šiuo metu laikinai Klaipėdos miesto poliklinikos vyriausiosios gydytojos pareigas eina vyriausiojo gydytojo pavaduotoja bendriems reikalams Alfreda Pangonienė.

Buvusi ilgametė Klaipėdos miesto poliklinikos vyriausioji gydytoja Loreta Venckienė pasitraukė iš savo pareigų savo iniciatyva.

Praėjusį spalį Klaipėdos apygardos prokuratūra buvo pranešusi apie atliekamą ikiteisminį tyrimą dėl įtariamų korupcinių veikų, dėl kurių iš Valstybinės ligonių kasos galėjo būti apgaule įgyta daugiau kaip 350 tūkst. eurų.

Vienam iš poliklinikos gydytojų buvo pareikšti įtarimai sukčiavus išrašant vaistų receptus.

2022 metų pabaigoje skelbta, kad Vyriausioji tarnybinės etikos komisija nusprendė pradėti tyrimą dėl L. Venckienės elgesio atitikties įstatymo nuostatoms, draudžiančioms priimti dovanas ar paslaugas, jeigu tai susiję su valstybinėje tarnyboje dirbančio asmens tarnybine padėtimi ar tarnybinėmis pareigomis.

Šių metų pradžioje jau buvo paskelbtas Klaipėdos miesto poliklinikos vadovo konkursas. Tačiau tuometinis Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas tuomet informavo, kad apie konkurso nugalėtoją gauta informacija iš specialiųjų tarnybų nebuvo palanki ir darbo sutartis nebuvo pasirašyta.

Šiuo metu Klaipėdos miesto poliklinika dažnai aptarinėjama dėl to, kad planuojama rekonstruoti įstaigos pastatą ir jame po vienu stogu sutelkti pirminės sveikatos priežiūros specialistus.

Šis procesas truktų apie 4-5 metus. Kaip tik 5 metus trunka įstaigos vyriausiojo gydytojo kadencija, kuri vieną kartą gali būti pratęsta be konkurso.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder