Eurai

Neskubantiems skiepytis - SMS žinutės su drąsinimais vakcinuotis, šeimos gydytojams - 15 € už paskiepytą senolį (13)

Skiepų nuo COVID-19 vengiantys Lietuvos gyventojai jau artimiausiu metu gali sulaukti SMS žinučių su drąsinimais vakcinuotis. Kaip trečiadienį po Vyriausybės posėdžio sakė sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys, valstybė jau pasiruošusi tokiu būdu pasiekti visus nepasiskiepijusius gyventojus.

„Esame pasiekę tą etapą, kad visiems nepasiskiepijusiems gyventojams bus galimybė išsiųsti asmenines SMS žinutes su priminimu, kad vakcina jų labai laukia“, – žurnalistams Vyriausybėje sakė ministras.

Taip pat A. Dulkys pažymėjo, kad šeimos gydytojams jau yra sudarytos galimybės matyti nepasiskiepijusius asmenis. Anot jo, gydytojai galės į skiepų vengiančius žmones kreiptis telefoniniu skambučiu. Įtikinus pasiskiepyti 75+ grupei priklausantį senjorą, akcentavo ministras, šeimos gydytojui bus skirta iki 15 eurų padidinta skatinamoji išmoka.

„E.sveikatoje buvo suformuotas specialus funkcionalumas, kuris leidžia šeimos gydytojui matyti sąrašą nepasiskiepijusių šios grupės žmonių. Bus sudaryta galimybė jiems skambinti ir konsultuoti, ir patarti. Dėl to šeimos gydytojams skirsime papildomą skatinamąją išmoką. Šiuo metu ji buvo 5 eurai už pirma doze pasiskiepijusį žmogų. Šiuo atveju už pirma doze pasiskiepijusį septyniasdešimt penkerių ir vyresnį asmenį bus skiriama 15 eurų. Šiandien šiuos teisės aktus pasirašysiu“, – teigė A. Dulkys, pridurdamas, kad pas nepasiskiepijusius žmones bus galima siųsti mobilias, vakcinuoti senjorus pasiruošusias, brigadas.

„Jei senjoras po skambučio sutiks, tai ir mobilios komandos vyks pas senjorus į namus paskiepyti“, – sakė A. Dulkys.

Raktažodžiai
Kokia gėda visai valdžiai! Dar ir pinigus dalina už paskiepytą žmogų, čia tik Lietvoje taip gali būti. Kuo toliau tuo baisiau, nustokit paprastus žmones kiršinti
Moteris, 2021-09-23 22:13
Skiepijausi,bet su baime,taip skiepijo vaikystėje ir dar nuo kažko,bet tai buvo per ilgą laiką patikrinti skiepai,o dabar pasiskiepijus nei po pirmo nei po antro skiepo jokios organizmo reakcijos į juos,tai ko gero ir ntikūnių piš.
Rimvidas, 2021-09-23 19:24
keistuoli, paklausk žmonių, kurie prarado artimuosius ar draugus tuo metu, kai "marmalas" dar nebuvo pasiekęs Lietuvos, ar jie dabar labai laimingi. Taip, gal tas "marmalas" ne visiems iki vieno padeda 100%, bet šansai išgyventi ženkliai padidėja ir skiepų nauda neabejotina. O rizikų visada buvo ir bus, nuo jų nepabėgsime skiepydamiesi nuo kokių nors tymų, gripų ar erkių ar dar kokios nors bjaurasties.
Zigmantovičiau, 2021-09-23 02:55
Sidebar placeholder