Rasa Vilkienė atsidūrė reanimacijoje: gydytojai prakalbo apie kritinę situaciją

(52)

Žinoma įžymybių trenerė Rasa Vilkienė šiuo metu laiką leidžia ligoninėje. Moteris guli reanimacijoje, nes susidūrė su koronaviruso komplikacijomis.

„Man truputi yra geriau. Tai rašau su dideliu prašymu, saugokite save ir savo šeimas. Aš negalvojau, kad mane taip gali suimti, aš prakentejau 12 dienų, bet kaip matote neišsikapsčiau pati...

Esu reanimacijoj ir tikiu kad pagysiu. Nors gydytojas pasakė, kad organizme jau buvo kritinė situacija su deguonimi, tai pačiu laiku buvo suteikta pagalba. Labai noriu jumis pasidžiaugti kiekviena atskirai ir kartu, kad jūs sportuojate ir nepasiduodate. AČIŪ už sąmoningumą.

Laukiu treniruočių, nes kaip sakiau neprisimenu kada esu sirgusi.Laukiu 09.12 dienos stovyklos, nes tai buvo pats fainiausias laikas per šią vasarą ar net per šiuos metus, nes apie ją svajojau daug metų.

Tikiu, kad rugsėjo 12d galėsiu susitikti su naujomis moterimis gal ir jūs kuri prisijungsite.Stiprybės, nepamirškite pajudėti nors 30-45 min.Mane nuo priepuolių išgelbėjo būtent kvėpavimo gimnastika 3 kartus per dieną.Jai užduosite klausymą ar skiepytis sakysiu, spręsti jums. Bet saugotis ir laikytis visų priemonių reikia. Tai būkime samoningi mums reikia sveikų žmonių.

Tiems kam yra 70 - taip rekomenduoju skiepytis, nes jie miršta ne nuo covid, o nuo covido sukeltų plaučių komplikacijų, tai yra trūkumas deguones ir uždūsta.Šiuo atveju man ir yra plaučių uždegimas. Apkabinu , bučiuoju. Tikiu kad jau greitai būsiu su jumis ir labai noriu paskatinti junktis į 28d atsilenkimų iššūkį - liekna talija! Nepasiduokime, būkime kartu“, – rašė R. Vilkienė.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder