Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Po to, kai patyriau nuo vakcinos sunkų šalutinį poveikį - miokarditą, žinau, kad antrą kartą tokios klaidos skiepytis daugiau nedarysiu. Skiepydamiesi žinokite, kad mūsų valstybėje patyrus sunkų vakcinos šalutinį poveikį, liksite vieni kaip pirštas su įgyta sveikatos problema, galėsite pas gydytoją registruotis po 2-3 mėn. arba turėsime gydytis privačiai, už visus tyrimus mokėti savo sąskaita. Linkiu likti neapgautiems, kaip kad nutiko man.
Brr, 2021-11-25 19:26
misko pasaka geras skiepas,100 gramu per pietus
Lietuva, 2021-11-25 05:25
Ar Sputnik, ar Astra Zeneka, koks skirtumas, jos abi panašios. Apskritai neaišku, kas nuo ko nusirašė, kurdami tas abi vakcinas. Beje po antrojo skiepijimo su Zeneka man antikūniai išsilaikė labai neilgai, po pusmečio pasidarė tiek pat, kiek buvo prieš visus skiepijimus, t.y. nebebuvo visai. Tai ir su Sputniku, ko gero, atsitinka tas pats. Gydytojai kalba, kad stipriausiai veikia amerikietiška Moderna, bet kad su ja skiepija nežinia ką, gal tik medikus ir įvairius viršininkus?
Vaksas, 2021-11-25 01:55

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.