Sveikatingumo mankštos Klaipėdos baseine įtraukė ir senjorus, ir jaunimą

Klaipėdos baseinas visą spalį – senjorų mėnesį – kvietęs garbaus amžiaus klaipėdiečius vos už 35 eurus per mėnesį lankytis specialiai senjorams skirtas vandens ir sausumos mankštas bei lankytis pirčių zonoje, sulaukė daug palaikymo ir nuspęsta šią narystę už patrauklią kainą tęsti ištisus metus.

Pastebima, kad senjorai, pradėję lankyti šias treniruotes, gerokai sutvirtėjo, ėmė spinduliuoti gerą nuotaiką ir energiją bei susirado naujų draugų – bendraminčių.

Sveikatingumo mankštos ir atpalaiduojantis laikas pirčių zonoje, ypač niūriomis rudens dienomis, žmones veikia itin teigiamai – jų veidus ėmė puošti šypsena.

Įdomu ir tai, kad specialias vandens bei sausumos mankštas pamėgo ne tik senjorai, bet ir įvairaus amžiaus Klaipėdos baseino klientai.

Linkėdami sveikatos bei geros nuotaikos, siūlome Jums kasdienį sveikatingumo planą tik Klaipėdos baseine: ir toliau 4 kartus per savaitę galėsite lankyti vandens ir sausumos mankštas bei lankytis pirties zonoje visomis darbo dienomis 6-16 val., savaitgaliais ir švenčių dienomis – bet kuriuo baseino darbo laiku. Apsilankymų trukmė neribojama. Mėnesio įmoka – tik 35 Eur“, – senjorus kvietė Klaipėdos baseino direktorė Ieva Vaičiurgė.

Anot jos, ši senjorams skirta narystė buvo sukurta atsižvelgiant į jų poreikius ir norus.

Tai mažesnio fizinio pasirengimo reikalaujančios mankštos, kurios labai naudingos kiekvieno sveikatai. Jos puikiai tinka ir jaunesnio amžiaus žmonėms, norintiems sutvirtėti, ir po tam tikrų traumų ar ilgesnio nesportavimo laiko“, - teigė I. Vaičiurgė.

Pasak sveikatingumo mankštų trenerės Ingos Butkutės, Klaipėdos baseine sveikatingumo mankštų atsiradimo istorija buvo tikslinga ir skirta senjorams, tačiau su laiku pastebima, kad šias mankštas ėmė pamėgti ir jaunesnio amžiaus žmonės.

Sveikatingumo mankštos Klaipėdos baseine trunka apie 40 minučių. Jas gali lankyti visi. Nesvarbu, ar mes esame senjorai, ar esame jaunesnio amžiaus, sveikatos mankšta yra skirta išlaikyti gerai fizinei savijautai.

Ji naudinga visiems. Tik atėję į treniruotes žmonės klausia: ar bus daug tempimo pratimų? Tempimo pratimų mes darome mažai, didžiąja dalimi mes dirbame su savo kūno raumenimis, koordinacija ir mobilumu. Daugiausiai dirbame su savo kūno svoriu“, – akcentavo trenerė.

Pasak klaipėdietės Irinos Marčenko, apie šias sveikatingumo mankštas ji sužinojo atsitiktinai ir nusprendė išbandyti.

Klaipėdos baseiną lankau nuo pat jo atidarymo pradžios. Esu nuolatinė klientė, o sausumos sveikatingumo mankštas išbandžiau pirmą kartą. Labai patiko.

Šauni trenerė, gera nuotaika. Ne visi gi gali sportuoti treniruoklių salėse, o sveikatos gi visiems reikia. Šias mankštas lankysiu dažniau“, – akcentavo klaipėdietė.

Anot jos, labai gerai yra tai, kad po sausumos mankštų gali paplaukioti baseine ir atgauti jėgas pirčių zonoje.

Dviguba nauda“, – pabrėžė Klaipėdos baseino klientė.

Pasak kitos sveikatingumo mankštas išbandžiusios klaipėdietės Kristinos Gust, labai gerai yra tai, kad trenerė įsigilina į kiekvieno kliento fizinį pasirengimą ir galimybes bei neragina viską atlikti per „negaliu“, kaip kartais nutinka kituose sporto klubuose.

Negaliu intensyviai sportuoti, turiu problemų, laukiu reabilitacijos ir atėjau į šias mankštas. Puikūs įspūdžiai. Viskas vyksta labai ramiai, įsigilinant į savo raumenis, į kūną.

Visų pirmą turi jausti savo kūną, o kaip treniruoklių salėje: bėgi akis išdėgęs tai ten, tai šen. Ateisiu čia dažniau“, - sakė Kristina Gust.

Kita nuolatinė Klaipėdos baseino klientė senjorė Marytė Laumsargienė, sutikta laiką leidžianti sūkurinėje vonioje, teigė, jog baseiną ir pirčių zoną lanko 4 kartus per savaitę ir jaučia akivaizdžią treniruočių naudą.

Plaukioju grupėje su trenere ir visada iš baseino išeinu žvalesnė bei energingesnė. Esu patenkinta ir treniruotėmis, ir baseinu. Čia man patinka. Sąlygos – išties geros. Pirmą kartą baseino abonementą įsigijau 2019 metais ir kasmet vis pratęsiu“, – sakė M. Laumsargienė.

Ji pataria ir kitiems senjorams neužsisėdėti namuose, o stengtis judėti ir aktyviai leisti laisvalaikį.

Mes visi žinome, kad pats brangiausias žmogaus turtas yra sveikata, o pats geriausias vaistas sveikatai stiprinti ir šį turtą didinti – daugiau sportuoti, judėti ir aktyviai leisti laisvalaikį.

Be to, pastebima, kad vandenyje praleidžiamas laikas ne tik naudingas raumenų kūno tonusui, bet ir pagerina nuotaiką ir yra puikus vaistas nuo depresijos.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder