Užkietėjęs dietinių limonadų mėgėjas tiria nulinio cukraus kiekio tendenciją

Maždaug prieš metus ar panašiai, aš lankiausi savo mėgstamoje vietoje Niujorke. Esu toks nuolatinis lankytojas, kad personalas nuolat laikė po ranka mano mėgstamą limonadą, kurį dažnai labai sunku rasti skardinėje, - CNN paskelbė Harry Enten.

Užsisakiau dietinės A&W kreminės sodos ir greitai supratau, kad kažkas yra kitaip. Mano "dietinė" soda nebebuvo dietinė. Vietoj to ji tapo "be cukraus".

Kas, po velnių, čia vyksta? Turėjau tai sužinoti, nes dietinė soda man daug reiškia. Tai vienas iš nedaugelio dalykų gyvenime, kuriais tikrai mėgaujuosi, ir žinau, kad daugelis iš jūsų taip pat mėgsta dietinę sodą.

Šią savaitę savo pabandžiau išspręsti šią rinkodaros paslaptį ir išsiaiškinti, ar iš tikrųjų turėčiau gerti šią medžiagą.

Tereikia, kaip ir aš, pasidairyti po savo vietinės maisto prekių parduotuvės alėją ir pamatysite, kad dietinių gazuotų gėrimų vis mažėja. 

Viskas priklauso nuo verslo.

Žodis "dieta" tapo žodžiu iš keturių raidžių. Kai kurie, ypač jauni vyrai, dietą sieja su "moteriškumu, ir tai daroma paniekinamai", - sakė Cantois, Talsos universiteto (Oklahoma) žiniasklaidos studijų docentė.

Dieta reiškia trūkumą, dieta reiškia suvaržymą.

Pasirodo, tai nėra nauja problema mažo kaloringumo limonadų gamintojams. Mažai kalorijų turintys gazuoti gėrimai, dar vadinami "dietiniais" arba "be cukraus", gaminami jau 70 metų, o jų reklama visada buvo keblus dalykas.

Ar jūs visiškai pritariate dietos idėjai, ar pritariate idėjai būti sveikesniems, sumažinus cukraus kiekį ir nepraradus skonio?

Žvilgtelėkite į 2000-uosius, kai šio amžiaus pradžioje mažai kaloringų limonadų verslas atrodė gana niūriai.

Dietinių limonadų pardavimai smuko. Rinkodara galiausiai susiveda į tai, kas veikia verslo požiūriu, ir akivaizdu, kad atėjo laikas atsisakyti dietinių.

Mažai kaloringų gazuotų gėrimų pardavimai auga, ir panašu, kad didelę įtaką tam turi nulinis cukraus kiekis.

Praėjusiais metais "Coca Zero" pardavė daugiau nei "Diet Pepsi", rodo statistiniai duomenys.

Dėl to ji tapo antru pagal populiarumą "mažo kaloringumo kolos karbonatu".

Kaip turbūt spėjote, dietinė kola vis dar užima pirmąją vietą. Vis dėlto nuo 2019 m. iki 2021 m. "Diet Coca" rinkos dalis sumažėjo 3,3 procentinio punkto, o "Coca Zero" - padidėjo 3 procentiniais punktais.

Žinoma, man kilo klausimas, ar ši mažai kalorijų turinti medžiaga yra jums naudingesnė.

Gera žinia ta, kad dauguma ekspertų sutinka, jog gėrimai, saldinti be cukraus, gali lemti geresnius trumpalaikius rezultatus nei gėrimai su cukrumi.

Tačiau suprasti ilgalaikį poveikį nėra taip paprasta.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder