Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Tai tada gydymas priklausys nuo Klaipėdos vietinių politikų interesų! Jau ir taip verslo interesai Klaipėdoje dominuoja. Negi reikia kad politikai spręstų ką gydyti o ką ne. Tas noras valdyti ligonines iš merijos yra grynas verslo interesas
Pacientas, 2021-09-26 12:16
Ir pinigų už paslaugas grobimas . Nes savivaldybės ligoninė kurį universitetinė, nedaro jokių operacijų be papildomų mokesčių per vaistinė. Respublikinės ir Jūrininkų ligoninių pavaldumas sveikatos apsaugos ministerijos, ten viskas aišku ir skaidrų. Juokinga, teikia medicininės paslaugas, bet jais vadovauja miesto meras , tokia realybė universitetinės.
Bus bardakas, 2021-09-24 20:17
O tai Klaipėdos Respublikinė ligoninė nebegalės teikti tretinio lygio paslaugų ir taps rajono lygmens ligonine? Juk reformos esmė- kad tretinio lygmens gydymo paslaugas galės teikti tik universitetų ligoninės. Tiesa, šiuo metu tretinio lygmens sveikatos priežiūros paslaugos yra teikiamos visose trijose Klaipėdos ligoninėse.
o kas bus su Respublikine ligonine?, 2021-09-24 19:06
Apie jungimą svarstoma seniai. Kliūtis - Sąlygos pasipriešinimas, siekiant išsaugoti savo ir Jūr.ligoninės autonomiją. Bet yra kita problema: "universitetinis centras" Klaipėdoje yra anksčiau planuotas kaip Kauno arba Vilniaus satelitas, t.y. pavaldus filialas, o ne KU universitetinės klinikos, t.y. visiškai klaipėdietiškas darinys ir dar vienas stiprus savarankiškas medicinos centras. Dėl to Kaunas ir Vilnius pešasi jau kuris laikas. Peštynių esmė - tas, kuris "kuruos" Klaipėdą, taps didžiausiu medicininiu dariniu Lietuvoje. Tuo pačiu gaus ir finansavimo liūto dalį (už du). Kiek tokiu atveju kliūtų Klaipėdai, kaip filialui, ir kokios funkcijos būtų paliktos ar deleguotos, kaip dabar sakoma - visiška nežinia. Jei kalbama apie savarankišką vakarų regiono pakankamai aukšto lygio medicinos darinį - viskas puiku. Tik... sunku patikėti, kad Vilniaus ir Kauno interesų konflikte laimėtų Klaipėda. Šiuo atveju Taryba prieš nutardama, turėtų turėti pakankamai net ir užkulsinės informacijos, kad nesugriautų bent jau to, kas dabar Klaipėdoje yra sukurta.
Orakulas, 2021-09-24 18:44
O kurioj vietoj zmogui nuo tu jusu zaidimu geriau?
Lina, 2021-09-24 18:30
Gal pagaliau neliks Janušonio.
Antanas, 2021-09-24 17:36
Viena Taryba nuspręsti negali, juos valdo interesai, bet ne kompetencijos.
Nustebęs, 2021-09-24 15:51
Gal kiekvieno miesto valdantieji nori turėti sau pavaldžią ligoninę?
Vaclovas, 2021-09-24 15:44

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.