Tapk „ta moterimi” šiais metais

Paruošėme patarimų, kurie leis įgyvendinti norimus pokyčius ir geriau jaustis kasdien. 

Socialiniuose tinkluose lengvai galite pastebėti kitų, sveiką gyvenimo būdą propaguojančių merginų keliamą turinį, kuriame merginos bei moterys vaizduoja tai, kaip gyvena - anksti keliasi, sveikai maitinasi, tvarko namus, gaminasi žaliąsias sultis, sportuoja.

Visa tai daugelį kitų moterų įkvėpė taip pat pakeisti savo gyvenimo kokybę, sveikiau maitintis, atrasti laiko sau. 

Raskite papildomą valandą laiko sau 

Socialiniuose tinkluose gali atrodyti, jog kiti žmonės dievina keltis anksti, tačiau tai - nebūtinai tiesa. Pagrindinė šių žinučių esmė - atrasti laiko sau dienoje. Vieniems tai - valanda prieš miegą, o kitiems - pasivaikščiojimas pietų pertraukos metu. 

Stebėkite save

Vienas geriausių dalykų, kuriuos galite įgyvendinti šiais metais yra dėmesio atkreipimas į save. Užrašykite tai, apie ką galvojate, kas jus neramina, medituokite ir save stebėkite, užrašykite tai, dėl ko esate laiminga. Šis patarimas padės jums jaustis geriau psichologiškai ir primins tai, kas yra svarbiausia. 

Judėkite

Nesvarbu, ar tai pasivaikščiojimas kaimynystėje, greita jogos treniruotė, mankšta, o gal intensyvi intervalinė treniruotė - stenkitės pajudėti bent pusvalandį per dieną. Tyrimai rodo, jog judėjimas yra būtinas norint jaustis gerai, pagerinti nuotaiką, energiją, miegą ir prailginti gyvenimą. 

 

Gerkite daug vandens

Šis patarimas toks paprastas ir banalus, tačiau itin dažnai yra pamirštamas. Optimalus drėgmės kiekis organizme yra itin svarbus energijai, odai ir visai sveikatai. 

Investuokite į tai, kaip atrodote

Nėra nieko, ko negalite pasiekti dėvint nuostabiausius drabužius. Gali skambėti banaliai, tačiau teisingai parinkti drabužiai, subtilus makiažas gali itin padidinti pasitikėjimą savimi ir lemti tai, jog pasieksite viską, ko tik panorėsite. Svarbiausia - jaustis gerai ir atrasti savo stilių. 

Raskite laiko tobulėti

Sėkmingos moterys žino, jog būtina tobulėti, mokytis ir augti savo srityje. Skaitykite knygas, kurios įkvėps tobulėti, domėkitės sritimi, kuri jus žavi, klausykitės edukacinių podcast’ų ar laidų. 

Palepinkite save reguliariai

Visi anksčiau išvardinti patarimai gali būti priskirti rūpinimuisi savimi, tačiau norime išskirti ir pasilepinimą. Lepinimasis - tai ne tik spa centrai, masažai, manikiūras ir t.t… Išmokite reaguoti į stresą, nurimkite, atraskite pozityvumą kasdienybėje. 

Šaltinis: https://theeverygirl.com/that-girl-hacks/

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder