TOP 5 kompiuterinės kėdės nugaros skausmui malšinti ir laikysenai pagerinti

(1)

Kompiuterinės kėdės yra ypač svarbus baldas darbo kambaryje ar biure – ant jų praleidžiame bent 8 valandas per dieną, tad renkantis biuro kėdes svarbu atkreipti dėmesį į jų kokybę, tvirtumą ir formą. Tinkama kompiuterinė kėdė gali padėti išvengti sėdimą darbą dirbančius žmones kamuojančių nugaros skausmų, kuriuos sukelia prasta, netaisyklinga laikysena.

Up Up Beirut

uub

Nuotrauka:  1a.lt

Up Up Beirut kompiuterinė kėdė puikus biudžetinės kėdės pavyzdys. Ji yra itin nesudėtingai reguliuojama – tiek aukštį, tiek galvos atramos padėtį, tiek porankius galite susireguliuoti pagal save ir pritaikyti savo darbo vietai.

Išlenktas atlošas skatina išlaikyti tiesią nugarą – susilenkti ir kūprintis ant tokios formos kompiuterinės kėdės yra nepatogu, tad nejučiomis norisi išlaikyti sveiką laikyseną.

Kėdė yra pagaminta iš nailono, kuris užtikrina oro cirkuliaciją, tad be kančių galėsite dirbti net karščiausiomis dienomis. Šio modelio darbo kėdės lengvos, tačiau tvirtos – nepaisant to, kad nesudėtingai judėsite patalpoje, kėdės atlaiko iki 124 kg svorį.

Cayman

cay

Nuotrauka:  1a.lt

Ieškote kompiuterinės kėdės ir norite turėti visus įmanomus patogumus? Cayman gaminys yra skirtas jums! Biuro kėdės dažnai būna be paminkštinimų, tačiau siekiantys didžiausio įmanomo komforto paminkštinimus vertina labai teigiamai – Cayman atsižvelgė į šį kriterijų ir sukūrė ergonomišką kompiuterinės kėdės variantą, ypač aktualų žmonėms, kurie prie kompiuterio praleidžia daugiau laiko.

Renkantis kompiuterio kėdes svarbu atkreipti dėmesį į medžiagą, iš kurios jos pagamintos – nuo to priklauso nemaža dalis komforto.

Kartais gali kilti klausimas, kuo kėdės medžiaga susijusi su nugaros skausmu ir tinkama laikysena. Atsakymas labai paprastas –- jausdami diskomfortą nuolat judame, keičiame svorio centrą ir ieškome padėties, kuri tą minutę atrodo patogiausia.

Pakitęs svorio centras garantuoja kreivą laikyseną, kuri sukelia nemalonius nugaros skausmus bei nuovargį. Membraninis audinys, pasirinktas šios kompiuterinės kėdės gamybai, yra viena iš geriausių medžiagų – jis užtikrina oro cirkuliaciją ir apsaugo nuo didelio bakterijų kaupimosi sunkiai pasiekiamose vietose bei karščio, kurio vengdami keičiame sėdėjimo poziciją.

Brian

biran

Nuotrauka:  1a.lt

Kompiuterinės kėdės dažnai reguliuojamos labai individualiai – kėdės aukštis, porankių aukštis bei galvos atlošo padėtis keičiami nesudėtingai, kad kiekvienas naudotojas galėtų rasti pačią patogiausią sau naudojimo poziciją.

Tuo tarpu atlošo kreipimo standumo reguliavimas yra kiek rečiau sutinkamas privalumas, kurį patiriantys nugaros skausmus naudoja su didžiausiu malonumu.

Šis Brian kompiuterio kėdės išskirtinumas dar labiau stabilizuoja stuburą – pasirinkę sau patogų atlošo kreipimo standumą neišvengiamai išlaikysite tiesią nugarą.

Kokybiška dirbtinė oda garantuoja šios biuro kėdės ilgaamžiškumą – lengva priežiūra leis mėgautis patogiu sėdėjimu net išpylus kavą, kadangi to padarinius išspręsite akimirksniu.

Happygame

hg

Nuotrauka:  1a.lt

 

Dar vienas kompiuterinės kėdės su itin plačiomis reguliavimo galimybėmis pavyzdys – Happygame biuro kėdė.

Ši kėdė puikiai tiks tiems, kurie ieško komfortiško, ergonomiško ir laikyseną gerinančio darbo kėdės varianto, kuris kartu ir dera prie biuro ar namų interjero – neutralus juodas dizainas dailiai atrodys tiek klasikiniame, tiek moderniame interjere.

Ergonomiški baldai dažnai išsiskiria iš interjero, atkreipia dėmesį, tad tai – retas, bet saugus ir prabangiai atrodantis variantas.

Drake

drake

Nuotrauka:  1a.lt

Labiausiai reguliuojamos kompiuterinės kėdės pasiūlymas ieškantiems ergonomijos – Drake biuro kėdė, kuri pasižymi ne tik visomis anksčiau paminėtomis reguliavimo galimybėmis, bet ir galimybe reguliuoti juosmens pagalvę. Jei susiduriate su juosmens, apatinės nugaros dalies skausmais, šis privalumas turėtų būti apsvarstytas.

Drake biuro kėdė pagaminta iš ECO odos, kurią lengva prižiūrėti ir yra itin ilgaamžiška

Renkantis kompiuterines kėdes svarbu nepamiršti ir savo įpročių – net ergonomiškiausia biuro kėdė nepalengvins sėdimo darbo naštos, jeigu neatkreipsite dėmesio į šiuos patarimus:

  • Rankas laikykite ant atramų. Porankiai turėtų būti tinkamai sureguliuoti ir lygiagretūs stalo aukščiui – per žemai nuleistos atramos skatina stuburo spaudimą, per daug pakeltos – netaisyklingą pečių juostos padėtį.
  • Išlaikykite tiesią laikyseną. Kompiuterinės kėdės su tinkama padėtimi nugarai padės išlaikyti tiesią nugarą, tačiau jei turite įprotį susikūprinti prie ekrano, teks skirti laikošio įpročio atsikratymui.
  • Pajudėkite. Bent kelis kartus per darbo dieną skirkite laiko pasivaikščiojimui ar trumpai mankštai. Šis įprotis svarbus ne tik siekiant išvengti nugaros skausmų, bet ir tausojant akių sveikatą – poilsis nuo ekrano ženkliai prisideda prie akių sveikatos ir regos saugojimo.

kk

Nuotrauka: 1a.lt

Darbe praleidžiant didžiąją dalį dienos svarbu užtikrinti kuo geresnes ir sveikesnes darbo sąlygas. Svarbu paminėti, kad net jei dabar neturite problemų su nugara, ilgus metus sėdėdami nepatogioje, gerai laikysenai nepritaikytoje kėdėje ilgainiui pradėsite justi diskomfortą.

Kompiuterinės kėdės turi būti patogios ir pritaikytos darbo dienoms. Užsukite į internetinę parduotuvę 1a.lt ir išsirinkite tinkamą kompiuterinę kėdę!

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder