Uostamiesčio taryboje įsteigta frakcija „Vardan Klaipėdos“ (12)

Ketvirtadienį Klaipėdos miesto savivaldybės taryboje įsteigta Sauliaus Skvernelio su bendražygiais kuriamos naujos partijos frakcija „Vardan Klaipėdos“.

Organizatorių nuotr.

Elida Mantulova (kairėje) ir Artūras Razbadauskas (dešinėje). Asmeninis archyvas

Frakciją „Vardan Klaipėdos“ sudaro tarybos nariai Elida Mantulova, Vytis Radvila ir Klaipėdos universiteto rektorius Artūras Razbadauskas.

Pirmieji du nariai tapo ir Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ steigėjais, pranešė kuriamos partijos atstovai.

Steigiama Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ jau turi savo frakcijas aštuoniose Lietuvos savivaldybėse; Vilniaus ir Klaipėdos miestų, Anykščių, Kretingos, Lazdijų, Pasvalio, Rokiškio rajonų ir Neringos.

Steigiamasis Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ suvažiavimas vyks sausio 29 dieną Palangos koncertų salėje.

Tapti šios partijos steigėjais jau užsiregistravo daugiau kaip 2,5 tūkst. žmonių.

Suvažiavimą rengia 14 Seimo Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ narių, pirmieji politinės partijos iniciatoriai – Saulius Skvernelis, Vytautas Bakas, Zigmantas Balčytis, Rima Baškienė, Algirdas Butkevičius, Domas Griškevičius, Linas Kukuraitis, Rūta Miliūtė, Laima Mogenienė, Laima Nagienė, Lukas Savickas, Algirdas Stončaitis, Zenonas Streikus ir Tomas Tomilinas.

Anksčiau dauguma šių politikų priklausė arba rinkimuose dalyvavo su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, tačiau iš jos pasitraukė pernai rugsėjį, teigdami, kad nenori dalyvauti „skaldymo ir konfliktų skatinimo politikoje“.

S. Skvernelis praėjusią kadenciją vadovavo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos su koalicijos partneriais suformuotai Vyriausybei.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder