Uostamiestį ant kojų sukėlusios kilmingo šuns paieškos baigėsi blogiau, nei tikėtasi (12)

Klaipėdietė Dalia Lupandina dvi savaites beviltiškai ieškojo per pasivaikščiojimą dingusios kilmingos Berno zenenhundo kalytės Berės. Moteris kreipėsi į lrytas.lt redakciją, prašydama pagalbos rasti šunį, paieškoms susitelkė daugybė savanorių. Šeštadienio vakarą šeimininkė feisbuke pranešė, kad augintinė buvo rasta negyva, įkritusi į šulinį.

„14 dienų tęsusis Berės paieška šiandieną baigta....Teritorija buvo pravaikščiota ne vieną kartą, pražiūrėta dronu. Nežinomybė slėgė pečius. Buvo likusios tik dvi versijos: kalytė pavogta, arba turime rasti jos kūną.

Nuspręsta sukviesti didesnį būrį savanorių, kad galėtume stovėti arčiau vienas kito, patikrinti kiekvieną teritorijos metrą... AČIŪ kurie atrado noro, laiko, nepabūgo lietaus ir atvyko padėti ieškoti kalytės.

Šiandieną, tik atsitiktinumo dėka, tarp tankiai augančių jaunų medžių, žolėje, pagal žemę, aptiktas senas, 3 metrų neuždengtas šulinys, beveik pilnas vandens. Iš kurio įkritus neįmanoma išlipti nei žmogui, nei gyvūnui... Čia ir radome nuskendusią Berytę.

Ačiū visiems, kurie pasidalino skelbimu FB, instagarame, kurie skambino, rašė, spausdino skelbimus, padėjo ieškoti, kiekvieną dieną buvo šalia, tikrino vietoves, kėlė droną, kurie padėjo palaidoti... Be žmonių pagalbos nebūtų ji rasta ir šiandieną...“ – rašė D.Lupanida.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder