Uostamiestyje - atnaujintos erdvės jaunimui

Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centras pavasarį pasitiko pristatydamas edukacines erdves. Atidaryta nauja kūrybinė erdvė centro jauniesiems dailininkams ir modernizuota Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro daugiafunkcė erdvė.

Kovo 10-ąją Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centras (KKLJC) paminėjo naujo daugiafunkcio centro atidarymą Puodžių g. 1, kurio renovacija vyko pagal Europos Sąjungos lėšomis finansuojamą projektą „Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro modernizavimas plėtojant neformaliojo ugdymo galimybes“.

„Pertvarkius buvusią sporto salę įrengta jauki, saugi, estetiška, funkcionali ne tik sporto ir šokio ugdymo ir ugdymosi aplinka, ne tik puiki ir moderni salė, skirta koncertams bei parodoms, bet ir daugiafunkcė susitikimų, bendrystės, bendradarbiavimo projektų erdvė. Tai nauja tyrinėjimų erdvė - tyrinėjame ir tyrinėsime ne tik meninius, bet ir socialinius, komunikacinius, informacinius bei pažintinius gebėjimus“, - tikino Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro direktorius Ramūnas Kaubrys.

Planuojama, kad kovo 18 d. daugiafunkciame centre vyks mažųjų šokėjų festivalis „Šokime kartu, “Junga„, aš ir tu“. Festivalyje dalyvaus KKLJC šokio kolektyvai: vaikų šokių studijos „Junga“, „Vijurkas“, „Inkarėlis“, vaikų senosios muzikos ir šokio ansamblio „Dolce musica“ šokėjai, šokių būrelio „Aurora“ dalyviai, kuriuos vertins komisija.

O kovo 4-ąją įvyko ir Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro studijos „Aukštoji“ (Aukštoji g. 12) atidarymo renginys, kurio metu buvo atidaryta jauki erdvė jauniesiems įstaigos kūrėjams: akvarelės, fitodizaino ir alternatyvaus meno studijų mokiniams.

„Studijoje “Aukštoji„ sukurta jauki erdvė ne tik neformaliojo vaikų švietimo užsiėmimams, bet ir atskira mini salė parodų eksponavimui. Atidarymo dienai mokiniai rengė akvarelės darbų parodą kartu su mokytoja dailininke Virginija Urbonavičiene. Nauja edukacinė erdvė senamiestyje atverta ne tik mokiniams, bet ir parodų lankytojams“, - džiaugėsi R. Kaubrys.

Iš viso pavasarį buvo planuojama atidaryti tris naujas daugiafunkces edukacines erdves jaunimui. Kovo 30-ąją turėjo įvykti ir ilgai lauktas Atviro jaunimo centro atidarymas, tačiau dėl šiandieninių įvykių Ukrainoje patalpose bus įkurtas karo pabėgėlių iš Ukrainos registracijos centras.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder