Valdas Adamkus nerimauja dėl žmonos: „Jaudinuosi, nes ji labai nusilpusi“ (3)

Prezidentas Valdas Adamkus (94) naujienų portalui tv3.lt papasakojo apie pirmosios šalies ponios Almos Adamkienės (94) dabartinę būklę. Prezidentas neslepia, kad šiuo metu žmonos sveikata nei gerėja, nei blogėja.

Šią savaitę, prezidentas Valdas Adamkus ir pirmoji šalies ponia Alma Adamkienė, laiką leidžia reabilitacijoje, Birštone.

„Po dviejų dienų dar nejaučiame jokių rezultatų: nei pagerėjimo, nei pablogėjimo“, – sako V. Adamkus.

Sveikata vis dar silpna

Prezidentas sako, kad labai pergyvena dėl žmonos sveikatos, kadangi mato, jog A. Adamkienė yra tikrai nusilpusi: „Pergyvenu, nes ji labai nusilpusi, reikia daug procedūrų, kad būtų vėl pastatyta ant kojų.“

V. Adamkus ir A. Adamkienė planuoja reabilitacijoje praleisti savaitę.
Praeitą savaitę suprastėjo žmonos sveikata

Kiek anksčiau, prezidentas V. Adamkus tv3.lt portalui pasakojo, kad pats jaučiasi gerai ir sveikata nesiskundžia.

„Aš jaučiuosi labai gerai. Man atrodo, kad ne tik skiepai, bet ir oras neturi blogos įtakos. Viskas tvarkoje su manimi“, – sakė V. Adamkus.

Tačiau prezidentas atskleidžia, kad praėjusią savaitę sušlubavo jo žmonos sveikata, tačiau pasakyti tiksliai, kas nutiko, jis negali:

„Gal geriausia apie žmonos sveikatą kalbėti su gydytoja, nes mano žmona jau beveik savaitę ligoninėje. Aš nenoriu nieko sumaišyti ir duoti blogą informaciją. Almą nuo ketvirtadienio perkels į Birštoną ir ten bus dvi savaitės atsigavimui“.

V. Adamkus pasakoja, kad jis buvo prezidentūroje, kai paskambino namų šeimininkė:

„Man paskambino namų šeimininkė ir pasakė, kad Almą rado pasvirusią, sėdinčią fotelyje ir skaitančią laikraštį. Ji kuo greičiau sureagavo į tai. Paskui ten prasidėjo... Žodžiu, nusprendė ją tuojaus perkelti į ligoninę ir išvežė į Santaros klinikas“.

Ponia Alma ligoninėje jau beveik savaitę. Prezidentas džiaugiasi, kad kasdien jos sveikata tik gerėja.

„Jai jau pagerėjo po savaitės. Aš ir dabar automobilyje važiuoju į ligoninę. Kiekvieną dieną ją lankau. Vakar jau ji gan žvaliai atrodė ir mes esame labai patenkinti, kad su kiekviena diena ji stiprėja“, – sakė prezidentas.

Mano tėtis buvo paskiepytas su pirma senjorų banga, apie š.m. kovo pabaigą, balandžio vidury pats sakė, kad labai silpsta. Gegužės pradžioje jam kvietė greitąją pagalbą, prasidėjo sąmonės netekimas, paguldė į g.p. ligoninę, buvo labai silpnas, bet per porą savaičių jautėsi pagerėjimas, perkėlėm į slaugos ligoninę, viskas ėjo geryn, bet sekančią dieną po tėčio dienos jis iškeliavo. Iki 95-to gimtadienio buvo likęs 1 mėnuo ir 10 dienų. Linkiu, kad Prezidentienei taip nenutiktų. Sveikatos!
Nežinia, 2021-08-18 22:22
Ne visiem tokios galimybės,bet turėk ir milijardą eurų,metų tėkmės nesustabdydi
Senjora, 2021-08-18 08:44
O tai ką jie žada po 100 metų ir daugiau gyvent? Tiutiu jau - pergyvenk, žmogus, nepergyvenęs - laikas nesulaikomas
Na, 2021-08-17 16:42
Sidebar placeholder