Veiksmingiausi anglų kalbos kursai internetu

Dorota Dovda parašė „Kova su Kalba “,  „Mąstymo Metodika“ ,  „Mokymosi Strategijos“ Tai pirmos trys jos pačios populiariausios knygos. Šių knygų ir kursų dėka anglų, norvegų, italų, ispanų, vokiečių kalbos išmoko jau virš 50.000 tūkst žmonių. Knygos paremtos geriausios anglų kalbos mokytojos patirtimi mokantis ir mokant užsienio kalbų. Dorota Dovda išmoko anglų, vokiečių, ispanų, italų, norvegų pagal savo sukurtą efektyviausią užsienio kalbų mokymosi sistemą. Taip pat moko šių užsienio kalbų. Nesvarbu kiek Jums metų, ar esate bandę mokytis anksčiau – nesvarbu. Visi gali išmokti“, - teigia Dorota Dovda.

Privačios anglų kalbos pamokos ar anglų kalbos kursai internetu?

Privačios anglų kalbos pamokos atrodo kaip pats geriausias būdas išmokti anglų. Vis dėlto yra begalė žmonių, kurie nuo to nukentėjo labiau, nei gavo naudos.

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, juk tai tobula. Privatus mokymas - visas dėmėsys tik vienam žmogui.

Bet jeigu anglų kalbos mokytojos metodika yra žemo lygio, tai visas privatus dėmėsys liks tik žodžiu. Yra begalė žmonių, kurie lankė privačias anglų kalbos pamokas ir vistiek neišmoko nė sakinio pasakyti. Rodos kaip taip gali būti?

Tuomet žmogus ir pradeda kaltinti save ir nieko daugiau. O ištikrųjų juk mokytojo darbas yra mokyti ir išmokyti.

Anglų kalbos mokytojo pareiga yra paaiškinti, pateikti informaciją suprantamai, aiškiai ir galų gale mokyti ir išmokyti.

Norint išmokti anglų reikia labai gero anglų kalbos mokytojo. Neseniai sulaukiau ilgiausio laiško apie tai kaip žmonės lankė privačias anglų kalbos pamokas du metus ir vis dar nemoka nė sakinio sudėlioti. Ar galite patikėti tuo? Tiems žmonėms atrodo, kad čia yra jų problema.

Jiems atrodo, kad čia jie negabūs, nesutverti anglų kalbai. Šiuo atveju anglų kalbos mokytoja nesutverta anglų kalbai, o ne jie.

Mano anglų kalbos pamokose negabių nėra – visi gabūs, visiems sekasi, visi laimingi.

Vis daugiau žmonių linkę rinktis internetinius anglų kalbos kursus. Kodėl?

Gyvename technologijų amžiuje ir vis daugiau žmonių linksta užverti įprastinių grupinių anglų kalbos kursų duris ir atverti kitas - internetinių anglų kalbos pamokų.

Ar mokantis anglų kalbos internetu viskas gali būti taip pat veiksminga kaip ir gyvai?

Veiksmingumas priklauso nuo anglų kalbos mokytojo. Jeigu pavyko surasti gerą anglų kalbos mokytoją  – rezultatai bus neįtikėtinai geri. Profesionalui tikrai nesvarbu, mokyti internetu ar gyvai.

Svarbiausia anglų kalbos mokytojo profesionalumo lygis ir buvimas tikrai geru mokytoju. Juk visiems seniausiai tapo įprastas dalykas mobilieji telefonai, o anksčiau nieko įprasto tame nebuvo. Taip ir anglų kalbos kursai nuotoliniu būdu, anksčiau nebuvo tiek vertinami, kiek yra dabar.

Be to šiuo metu vis dažniau pastebima, kad efektyvumu tai dažnai pralenkia tradicinius anglų kalbos kursus grupėse.

Kuo anglų kalbos kursai internetu pralenkia įprastus gyvo pobūdžio?

Anglų kalbos kursai internetu pralenkia gyvo pobūdžio kursus laiko prasme. Mokantis internetu tampa paprasčiau suderinti laiką. Galite mokytis sau patogiu laiku. Važiuoti taip pat niekur nereikia. Įsivaizduokite, kam važiuoti kažkur, kai gali ir nevažiuoti? Juk tas važiavimas negarantuoja, kai išmoksite anglų.

Tai garantuoja, kad greičiausiai nuvyksite į pamoką, bet, kad išvyksite pasisėmę naujų žinių – klausimas.

Jeigu mokotės su labai geru mokytoju – pasisemsite, o jei ne – išsisemsite. Įsivaizduokite, yra žmonių, kurie moka pinigus, tam kad būtų psichologiškai sužlugdyti, nes mokymasis su blogu anglų kalbos mokytoju prilygsta būtent šiam dalykui.

Yra sunku keisti anglų kalbos mokytojus, bet ką daryti, jeigu gerų anglų kalbos mokytojų yra labai mažai? Juk negali metų metais mokytis anglų privačiose pamokose ir nieko neišmokti vien tik dėl anglų mokytojo kaltės.

Mano mokiniai pasilieka laimės būsenoje, kai po pirmų pamokų pradeda šviesėt akyse nuo informacijos aiškumo, kuri anksčiau buvo neaiški rodos visa amžinybę.

Ar tikrai, anglų kalbos mokymasis mažose grupelėse yra neefektyvu?

Tai gali būti neefektyvu, jeigu mokotės su anglų kalbos mokytoju, kuris tikrai nėra sutvertas šiai sričiai. Kitu atveju, bet koks anglų kalbos mokymasis, nuotoliniu būdu ar gyvai gali tapti efektyviu jeigu šalia yra savo srities profesionalas.

Ar anglų kalbos mokymasis nuotoliniu būdu yra efektyvesnis už kitus būdus?

Efektyvumas priklauso nuo anglų kalbos mokytojo. Nesvarbu ar moko internetu ar gyvai. Jeigu žmogus gerai atlieka savo darbą, tai žmogus gerai atlieka savo darbą ir tiek.

Anglų kalbos mokymas tai yra nepriekaištingas informacijos pateikimas pačiu lengviausiu ir suprantamiausiu būdu. Tam reikia tiesiog turėti pašaukimą mokytojavimui ir tiek.

Retai kas tokį dalyką turi, bet daug kas dirba šioje sferoje net nesuvokdami kas tai yra ir apskritai nežinodami to svarbos. Galvodami lygtais kažkas kitas turi padaryti jų darbą už juos.

Ar pasirinkimas mokytis nuotoliniu būdu užtikrina, kad anglų kalbą išmokti bus lengviau?

Tai priklauso nuo anglų kalbos mokymosi metodų. Jeigu metodai veiksmingi – rezultatai bus, jeigu neveiksmingi – rezultatų nebus. Galite būti ir būti grupiniuose anglų kalbos kursuose, metus, du, tris ir penkis ir naudos iš to bus tiek, kad jos visiškai nebus jokios.

Jau po pirmų pamokų turite būti laimingesni ir jeigu nesat – tai didžiulis ženklas, kad toks mokymosi būdas yra netinkamas ir nėra ten ko savo laiko švaistyt.

Ar nuotoliniu būdu mokytis paprasčiau, nei dalyvauti grupiniuose kursuose?

Žinoma, kad paprasčiau. Visgi rezultatą garantuoja, ne tai, kad nuotolinis anglų kalbos mokymosi būdas yra paprastesnis, nes nereikia niekur važiuoti lietui lyjant.

Rezultatas slypi tame, koks anglų kalbos mokytojas yra šalia Jūsų. Kai kam reikia, kad žmogus būtų fiziškai prie pat akių, kai kam užtenka ir virtualaus bendravimo.

Kiekvienas renkasi sau priimtinesnį variantą. Tačiau ne fizinis artumas užtikrina sėkmę, o anglų kalbos mokytojo gebėjimas mokyti, paaiškinti dalykus, kurie atrodė niekada nebus suprantami. Tikrai geri anglų kalbos mokytojai yra retas atvejis ir jeigu radote tą retą atvejį – laikykite ir nepaleiskit, nes tokių mažai.

Dėl anglų kalbos pamokų ir vokiečių, ispanų, italų, norvegų kursų kreiptis privačia žinute į facebook puslapį -

https://www.facebook.com/dorotadovda/?pnref=lhc

Sidebar placeholder