Interneto svetainėje www.kulturos uostas.lt jau veikia virtualus kalendorius, kuriame viešinami tiek didieji, tiek mažieji, organizuojami švietimo ir kitų įstaigų, įvairių bendruomenių renginiai, akcijos, skirtos neeiliniam miesto gimtadieniui.

Žinią apie 770-ąjį gimtadienį neš burės ir duona

Visus Klaipėdos miesto 770-ajam gimtadieniui skirtus renginius jau galima rasti virtualiame kalendoriuje, o netrukus išvysime ir šio įvykio vizualinius ženklus mieste.

Pasiruošimas miesto gimtadieniui pirmadienį buvo aptartas eiliniame Klaipėdos savivaldybės atstovų ir atsakingų asmenų pasitarime.

"Džiugu, kad pasiruošimas miesto šventei vyksta sklandžiai. Interneto svetainėje www.kulturosuostas.lt jau veikia virtualus kalendorius, kuriame viešinami tiek didieji, tiek mažieji, organizuojami švietimo ir kitų įstaigų, įvairių bendruomenių, renginiai, akcijos, skirtos neeiliniam miesto gimtadieniui.

Pasitarime buvo išsakytas lūkestis, kad svetainėje atsispindėtų ir atgalinis ryšys, kaip įvyko planuojami renginiai, kad būtų įkeltos nuotraukos, komentarai ir pan.", - informavo Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Anot mero, pasitarime taip pat kalbėta apie vizualinius Klaipėdos miesto gimtadienio ženklus, kurie papuoš uostamiestį ir kitus miestus.

„Gal tų puošmenų neturi būti ant kiekvieno kampo, tačiau turėtų jaustis, kad miestas švenčia 770 metų sukaktį“, - svarstė V. Grubliauskas.

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja, vyr. patarėja Danguolė Dambrauskienė atskleidė, kad pirmasis 770-ojo Klaipėdos miesto gimtadienio vizualinis akcentas bus specialių, 770-ojo gimtadienio sukakčiai skirtų, burių pakėlimas burlaivyje „Meridianas“. Burės, anot D. Dambrauskienės, bus pakeltos gegužės 21 d., per Laivų paradą.

Pašnekovė papildė, kad visai neseniai atliktas vizualinės Klaipėdos miesto gimtadienio informacijos sklaidos viešasis pirkimas, tad netrukus išvysime suplanuotas gimtadienio reklamas ne tik Klaipėdoje, bet ir kituose Lietuvos miestuose.

„Vienas iš šio projekto partnerių yra bendrovė “Klaipėdos duona„. Jos gaminamos produkcijos pakuotės bus paženklintos lipdukais su 770-ojo Klaipėdos miesto gimtadienio simbolika“, - sakė D. Dambrauskienė.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder