Žinomas krepšinio treneris vedė savo mylimąją

(1)

Puikiai pažįstamas Klaipėdos krepšinio treneris Vilius Stanišauskas, kuris prieš porą metų su Lietuvos krepšinio U-16 rinktine ir krepšinio perliuku Juste Jocyte priešakyje sugebėjo sudrebinti Senąjį žemyną ir iškovoti Europos sidabro medalius, jau kūrena šeimos židinį. 33 metų klaipėdietis vedė savo mylimąją - 31-erių Agnę Srėbaliūtę.

Pora aukso žiedus sumainė Klaipėdos civilinės metrikacijos ir registracijos skyriuje, o šventiška vakarienė artimiausių žmonių būryje vyko Pirmojoje Melnragėje esančiuose populiariuose vyno, skonių ir draugų namuose „Toli nuo klasikos“.

„Mūsų šventėje dalyvavo tik patys artimiausi žmonės: tėvai, keli giminaičiai ir draugai. Iš viso 30 artimiausių žmonių“, - „Savaitės ekspresui“ sakė V. Stanišauskas.

Nustebino auklėtiniai

Jis pasidžiaugė, kad prie santuokų rūmų šia gražia proga pasveikinti atvyko jo auklėtiniai - LCC tarptautinio universiteto moterų komandos narės ir Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos U-15 komanda.

„Patys iš kažkur sužinojo ir atvyko pasveikinti. Tai mane maloniai nustebino bei pradžiugino“, - kalbėjo krepšinio specialistas.

Jis anksčiau yra dirbęs ir Klaipėdos „Neptūno“ komandos trenerių štabe, taip pat treniravo ir medalius skynė su Klaipėdos „Fortūnos“ moterų komanda, yra Lietuvos moterų rinktinės trenerių štabo narys.

Pastaraisiais metais V. Stanišauskas įsiliejo į LCC tarptautinio universiteto moterų komandos trenerių gretas ir dar dirba su jaunąja krepšininkų karta Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokykloje.

Vilius Stanišauskas su mylimąja Agne Srėbaliūte.

Vilius Stanišauskas su mylimąja Agne Srėbaliūte.

Medų kopinėja Nidoje

V. Stanišauskas ir A. Srėbaliūtė susipažino prieš 1,5 metų.

„Tuomet buvo karantinas, tad daugiau laiko praleisdavome socialiniuose tinkluose. Teko gerokai paplušėti ir pasistengti, kad sulaukčiau Agnės dėmesio ir įkalbėčiau eiti į pirmąjį pasimatymą. Natūralu, kad pirmojo pasimatymo metu buvo ir šiokio tokio jauduliuko, bet jis greitai išblėso - pasivaikščiojome prie Baltijos jūros, šiltai pabendravome, užsimezgė abipusė simpatija ir iškart norėjosi susitikti vėl ir vėl“, - šyptelėjo V. Stanišauskas.

Viliaus teigimu, jį iškart pakerėjo mylimosios paprastumas ir nuoširdumas.

„Agnė - šiltas žmogus ir ji mane tuo sužavėjo“, - pabrėžė V. Stanišauskas.

Pasiteiravus apie pasipiršimo momentą, Vilius ėmė pasakoti: „Tai įvyko Kūčių naktį. Į dovanų dėžutę gražiai supakavau sužadėtuvių žiedą, ji atidarė šią dėžutę ir atsisuko į mane, o aš jau buvau priklaupęs ant kelių ir pasiteiravau: “Ar būsi mano žmona?„ Buvo daug emocijų, ir džiaugsmo ašaros išriedėjo.“

Vilius ir Agnė Stanišauskai po vestuvių išskubėjo į Nidą ir čia kartu kopinėja medų.

„Kadangi pasaulyje tokia sudėtinga situacija dėl pandemijos, nusprendėme kol kas niekur į užsienį nevykti. Gražu ir čia, mūsų šalyje, Nidoje“, - sakė V. Stanišauskas.

Jis teigė, kad ilgai džiaugtis medaus mėnesiu neteks, nes jau rugpjūčio mėnesio pabaigoje su Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos auklėtiniais vyks į Plateliuose rengiamą krepšinio stovyklą.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder