Aktorius Dainius Kazlauskas – apie ekstremaliomis situacijomis suveikiantį proto aštrumą: „Taip yra buvę daug kartų“

Naujos savaitės pradžioje į TV3 eterį ir vėl grįžta linksmiausia pavasario naujiena – „Žaidimų kambarys“! Šį pirmadienį čia susitiks ir dėl nugalėtojo vardo varžysis aktorius Dainius Kazlauskas bei eksperimentinius pasirodymus rengiančios „N2“ komandos narys Pijus.

Žiūrovai jau šį vakarą pamatys ir intriguojantį naują žaidimo etapą, pavadinimu „Karšta bulvė“. Vos ją išvydęs, ir pats dėl įvairių eksperimentų galvą pametęs Pijus neslėps besitikintis, kad ji galėtų sprogti! O kaip bus iš tiesų?

„Nors įprastai esu labai emocionalus žmogus, ekstremalių situacijų metu mano viduje kažkas įvyksta. Daug kartų taip yra buvę ir su automobiliu – išvažiuoju iš labai rimtų situacijų, kuriose kitas, galbūt, pasimestų.

Tačiau man tuo metu suveikia blaivus protas. Aš bijau tik aukščio“, – po naujos, širdį greičiau plakti privertusios užduoties įspūdžiais dalijosi Dainius.

Pakili Dainiaus nuotaika nedingo viso žaidimo metu: „Į tokias laidas visuomet eini pasisemti geros nuotaikos, nes nėra nieko svarbesnio už gerą sveikatą ir gerą nuotaiką. Visa kita – tik žaidimas. Kai tai supranti, visa kita nebetenka jokios prasmės – nebereikia nervintis.“

Į žaidimą Dainius atvyks ypatingai pasipuošęs – ant jo marškinėlių žiūrovai išvys pagrindinį animacinio filmuko „Simpsonai“ herojų. Anot aktoriaus, šis personažas nuo TV3 televizijos yra neatskiriamas taip pat, kaip ir pats Mindaugas Stasiulis.

Praėjusiais metai būtent jis tapo šokių projekto „Tangomanai“ vedėju, kuriame dalyvavo ir Dainius. O šįkart Mindaugas žiūrovus kvietė salsos nuotykiui Kuboje.

„Noriu pasakyti, kad žiūrėjau „Salsamanus“, ir tai buvo puikus projektas. O tu, kaip ir Argentinoje, taip ir Kuboje buvai nepamainomas“, – sakys jis ir apkabins Mindaugą.

Toks komplimentų žarstymas vedėjui neliks nepastebėtas Dainiaus priešininko Pijaus… „Labai tikiuosi, kad nėra papildomų taškų ir Stasiulis negali nieko skirti Dainiui“, – juoksis jis.

Tiesa, nors įprastai laidoje dalyvauja viena žvaigždė ir vienas žiūrovas, daugelis supras, kad ne ką mažiau nei Dainius, jiems pažįstamas ir Pijus! Fizikai ir chemijai neabejingas vyras žaidime „galvOK“ ne kartą yra kvietęs išvysti neįtikėtinus eksperimentus.

Kaip įprasta, šio vakaro žaidime dalyviams pasitaikys pačių įvairiausių klausimų. Štai „Nykščių etape“ Pijus gaus klausimą apie Vokietijos miestus, kuriuose nuo birželio 14-osios įvyks laukiamiausia futbolo fiesta – UEFA EURO 2024. Beje, Lietuvoje visas čempionato rungtynes transliuos TV3 žiniasklaidos grupė!

Pijus neslėps – šis klausimas jam tikras iššūkis. „Komandiniu sportu nesidomiu – turiu savų. Aš laipioju ir užsiimu visokiais ekstremaliais sportais. Kaip darbe, taip ir laisvalaikyje – labiausiai mėgstu tai, kur reikia rizikuoti savo gyvybe“, – pasakos jis.

Tuo tarpu Dainius į šį priešininko klausimą žvelgs su pavydu…. Garsus vyras neslėps, kad yra užkietėjęs futbolo fanas. „Futbolą žiūriu visuomet, bet dabar sirgsiu tikrai ne už anglus!

Pirmoje vietoje man yra olandai. Po jų nusileisdavau iki italų, o paskutiniu metu kartais esu ir už vokiečius“, – atskleis jis.

Ne ką mažiau emocijų Dainius patirs ir tuomet, kai vieno klausimo metu teks prabilti apie automobilius. „Ne veltui sakoma, kad kai bandai į klausimus atsakyti prie televizoriaus, yra viena istorija. O kai esi čia, yra visai kitaip…

Pavyzdžiui, kaip per klausimą su mašinomis. Atrodo, kad tikrai žinau visus automobilius, jais domiuosi, o būdamas čia, pasakiau nesąmonę…“ – po žaidimo atviravo Dainius, kuris, vedamas emocijų, šio klausimo metu net buvo išbėgęs iš studijos!

Paskutiniojo, finalinio klausimo metu, dalyviams teks atspėti, kiek kartų per dieną savo telefone orų prognozes tikrina tv3.lt skaitytojai. Dainiaus ir Pijaus spėjimai čia išsiskirs – vienas dalyvis žaidimą laimės triuškinančiai… Tik kam ši sėkmė nusišypsos?

„Žaidimų kambarys“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais, 20.30 val. per TV3!

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder