Auklėmis nepasitikima: kas augina Meghan ir Harry vaikus

(1)

Meghan Markle ir princas Harry nusprendė daugiau nepatikėti savo vaikų auklėms.

Princas Harry ir jo žmona Meghan savo vaikus patiki tik vienam žmogui - tai Meghan mama Doria Redlan. Nuo tada, kai moteris persikraustė į šeimos namus Montessito mieste, ji rūpinasi anūkais ir jos dėka Sasekso šeimai nebereikia auklės paslaugų.

 

"
Hercogienė Meghan ir jos mama Doria Redlan / © Associated Press

Kalbama, kad Meghan yra labai nerami mama, ypač po incidento su gaisru vaikų darželyje, kuriame Archie miegojo vienos iš kelionių metu, kai už jo saugumą turėjo būti atsakinga auklė. Vienintelis kartas, kai Megan yra rami, tada, kai vaikus prižiūri jos mama.

„Meghan jaučiasi daug ramiau, kai vaikus prižiūri mama, o Harry labai norėjo, kad vaikų priežiūra liktų šeimoje. Tiek Harry, tiek Meghan labai rūpinasi savo vaikais ir nustoja dėl jų nerimauti tik tada, kai juos prižiūri Doria, kai jų nėra namie", - portalui Express.co.uk sakė šaltinis, pageidavęs neviešinti savo pavardės.

„Doria yra nuostabiai artima vaikams ir kasdien padeda Meghan. Ji taip pat būna kaip auklė, kai jie keliauja į užsienį be vaikų. Meghan įsitikinusi, kad labai svarbu, jog vaikus augintų šeima, o ne pašalinis žmogus, kad jie visada jaustųsi saugūs", - teigiama pranešime.

Primename, kad skirtingai nei Meghan ir Harry su Velso vaikais jiems padeda patyrusi ir aukštos kvalifikacijos auklė Maria Teresa Borrallo, karališkojoje šeimoje dirbanti jau daugiau nei dešimtmetį.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder