Bičiulė prabilo apie su vėžiu kovojančią Catherine Middleton ir princą Williamą: „Išgyvena pragarą“

(1)

Ispanijoje gimusi dizainerė Amaia Arrieta Velso princo Williamo (41 m.) ir Velso princesės Catherine Middleton (42 m.) vaikų įvaizdžiais rūpinasi nuo pat princo George'o (10 m.) kūdikystės.

 

Per daugiau nei dešimtmetį dizainerė tapo artima šeimo bičiule, tad ji iš arti matė, kaip karališkoji šeima jautėsi sužinojusi, kad Catherine Middleton serga vėžiu.

Dizainerė teigia, kad princas Williamas ir Catherine Middleton nuo tos akimirkos, kai išgirdo šią diagnozę, išgyvena pragarą.

„Šiuo metu man skauda širdį. Manau, kad jie išgyvena pragarą. Tikiuosi, kad jie atsigaus. Tai tikrai asmeniška“, – „Telegraph“ teigė Amaia Arrieta.

Praėjusią savaitę apie savo žmonos būklę nedaugžodžiaujantis princas Williamas atskleidė šiek tiek detalių. Velso princas teigė, kad ji tęsia gydymą.

Keliaudamas į šiaurės rytų Angliją, jis sutiko keletą karališkosios šeimos gerbėjų, pasipuošusių sąjungos vėliavomis ir nešinų gėlėmis. Jie susirnko norėdami išvysti princą Williamą.

Viena susirinkusių buvo 60 metų Julie Cain, kuri paklausė sosto įpėdinio: „Ar neprieštaraujate, jei paklausiu, kaip sekasi jūsų žmonai ir vaikams?“. Williamas jai atsakė: „Viskas sekasi, ačiū. Taip, mums sekasi gerai“.

Princas Williamas po truputį grįžta prie karališkosios šeimos pareigų po to, kai kovo pabaigoje Catherine Middleton pasauliui pranešė serganti vėžiu ir atliekanti chemoterapinį gydymą.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder