Darbai kaime Nijolės Pareigytės negąsdina: „Visą laiką padėdavau mamai, o tėčiui – prie statybų“

(1)

Jau visai netrukus, nuo birželio 3-iosios, žiūrovus ims džiuginti romantiškiausias TV3 vasaros projektas „Ūkininkai ieško meilės“. Tokia pat įspūdinga yra ir šio projekto vedėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė.

Ir nors daugelis ją žino kaip dainininkę ar renginių vedėją, pasirodo, kad moteriai taip pat nesvetimi ir įvairūs ūkio darbai! Apie visa tai ji papasakos jau šį trečiadienį, laidoje „Gero vakaro šou“.

Prieš 13 metų, kai ir pati dar buvo netekėjusi, moteris vedė panašų vasaros projektą, kurio metu ūkininkams ieškojo žmonos. Dabar, anot Nijolės, bus kur kas smagiau, nes meilės ieškos ne tik ūkininkai, bet ir ūkininkės.

Negana to, visi jie rinksis net iš kelių kandidatų į savo širdį!

„Jie visi ne tik kurį laiką kartu gyvens, bet ir bus pristatyti prie ūkio. Per tam tikrą laiką jie labiau vienas kitą pažins, iki kol ateis tas momentas, kai ūkininkai turės išsirinkti tą savo vienintelį ar vienintelę…“ – intriguos Nijolė.

Tiesa, pasirodo, kad ir pačiai Nijolei ūkis nėra svetimas. Prie Klaipėdos ji atskleis turinti 50 arų žemės! „Ten turime prūdą, o mano brolis yra prileidęs žuvų. Tik neleidžia jų gaudyti, nes jam tų žuvų gaila… Jis jas pagauna ir paleidžia“, – pasakos ji.

Vis dėlto pati Nijolė anksčiau turėjo visai kitokių minčių, kaip panaudoti savo žemę. „Kai mes pirkome tą žemę, aš labai norėjau auginti šilauoges.

Buvau sugalvojusi ne tik, kaip jas auginsiu, bet ir visą verslo planą. Ir net su laida „Svajonių sodai“ buvau sutarusi, kad man jas pasodins! Viską susitariau, o tada man skambina tėtis ir sako, kad reikia pakalbėti.

Atvažiavau į Klaipėdą ir mane visi pasisodino: mama, tėtis ir brolis. Jie pasakė, kad visi pasitarė ir nusprendė, kad man šilauogių auginti nereikėtų…

Tuo metu buvau ant tėvų labai supykusi, nes tas šilauoges sapnuodavau – buvau sugalvojusi, kad pastatysiu namuką ir atvažiavę žmonės galės patys jų pasiskinti…“ – laidoje pasakos ji, o kodėl tėvai nuo šios minties perkalbėjo, žiūrovai sužinos laidoje.

Tiesa, net ir tuo Nijolės svajonės dar nesibaigė. „Vėliau visą laiką galvoju, kad gal norėčiau auginti česnakus. Viena galvutė juk kainuoja eurą, o česnakus aš dar ir labai mėgstu“, – atskleis ji.

Moteris visuomet buvo veikli – laidoje ji pasakos, kad įvairius darbus dirbti pradėjo jau nuo  14-os metų. O kartais vienu metų jų turėdavome net ne vieną!

„Iš pradžių mane tėtis įdarbino valytoja – kiekvieną savaitę valiau jo pagalbines, baisias patalpas, kuriose dirbo vyrai. Tada pradėjau naktimis šokti „go-go“.

Vėliau Klaipėdoje atsirado merginų grupė „Savana“, kurioje dainavau. O kai išvažiavau studijuoti į Vilnių, toliau šokau „go-go“, dirbau padavėja ir aptarnavau banketus, kol galiausiai 19-os metų atsirado grupė“, – pasakos ji.

Tiesa, nepaisant to, Nijolė visuomet nemažai laiko praleisdavo ir kaime. „Mano kaimas buvo Plateliuose ir Vėžaičiuose. O kai buvau vaikas, šalia Klaipėdos turėjome sodą Dituvoje.

Todėl nuo pirmadienio iki penktadienio būdavo mokslai, o šeštadienį tėtis mus visus surinkdavo ir keliaudavome ten kaip į lažą, kaip į baudžiavą (juokiasi).

Ten sodindavome bulves, morkas, augindavome vištas... Visą laiką padėdavau mamai, o tėčiui – prie statybų. Darydavau viską, ką liepdavo tėvai“, – atviraus moteris.

Daugiau dar negirdėtų N. Pareigytės-Rukaitienės istorijų – jau šį vakarą.

„Gero vakaro šou“ – trečiadieniais, 19.30 val. per TV3!

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder