Dizainerė Audronė Bunikienė išgyvena širdį veriančią netektį: „Taip skauda, jau taip skauda“

(2)

Dizainerė Audronė Bunikienė išgyvena saudžią netektį. Praėjusią savaitę žinoma moteris neteko mamos Aldonos. Jai buvo 92-eji.

Naujienų portalui lrytas.lt susisiekus su dizainere, ji neslėpė sielvarto ir pasakojo, jog mama mirė dėl sušlubavusios širdies.

„Taip skauda, jau taip skauda... Išties. Joks fizinis skausmas neprilygsta dvasiniam, kurį dabar išgyvenu. Fizinis skausmas būna nuo taško A iki taško B. O dvasinis... Jis... Jis nepagydomas“, – lrytas.lt sunkiai rinkdama žodžius kalbėjo A.Bunikienė.

Mamos žinoma moteris neteko praėjusią savaitę, o amžino poilsio ji atgulė sekmadienį. Praėjus laidotuvėms A.Bunikienė socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje pasidalijo jautriu įrašu, kuriame kreipėsi į prieš eilę metų anapilin iškeliavusį tėtį.

„Tėveli, mano mielas, prieš eilę metų šį nuostabų pasaulį palikęs Tėveli, noriu Tau pasiguosti.

Šiandien, su juo atsisveikinus ir Mamytei, darsyk įsitikinau: joks fizinis skausmas neprilygsta dvasiniam skausmui.

Ilsėkis ramiai, už gražią gražesne, už mielą mielesne, rūpestingą rūpestingesne, brangi Mamyte“, – šalia tėvų jaunystės nuotraukos rašė ji.

Po šiuo įrašu pasipylė A.Bunikienės bičiulių bei sekėjų reakcijos. Jie linkėjo dizainerei stiprybės ir išreiškė užuojautą.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder