Gailė Butvilaitė atskleidė, kodėl tarp jos ir kubiečio partnerio kyla nesutarimai: „Sudėtingi tie vyrai“

(1)

TV3 šokių ir pažinimo projektas „Salsamanai“ griausmingai artėja prie finišo tiesiosios. Iki pusfinalio – vos vienas žingsnis!

Tačiau jį pasiekti – ne taip paprasta. Jau šį sekmadienio vakarą su projektu atsisveikins net 2 mažiausiai balų surinkusios poros. Kam pavyks išsaugoti savo vietą, o kam salsos nuotykis jau baigsis?

Projekto dalyvių pasirodymai šįkart ir vėl įvyks paprastoje, be galo skurdžioje, tačiau nuoširdžiausių vietinių žmonių kupinoje Havanos gatvėje.

O vakaro tema – kelionė po Karibų jūrą, tad išvysime ne tik salsą, bet ir kitus kubiečiams artimus ritmus. Visas poras vertins nauja komisija: šokių mokytoja, taksi vairuotojas, teatro studijų studentė ir verslininkė.

Kad nuotykis Kuboje tęstųsi kuo ilgiau, svajoja visi lietuviai. O kai kuriems ši kelionė stipriai apvertė gyvenimą. „Prieš atskrendant čia, man gyvenimas atrodė juodas – vyko negeri dalykai. Ir dar turėjau žmogų, kuris man sakydavo: „Matai, Gaile? Gyvenimas nėra toks jau geras“.

Ne! Jis yra žiauriai geras, nes aš pasirenku į jį taip žiūrėti. Šioje kelionėje – vien gėris, meilė ir pagarba. Aš čia įsimylėjau kiekvieną žmogų“, – pripažins aktorė Gailė Butvilaitė.

Ir nors labiausiai ji suartėjo su savo partneriu Oddebi, jų santykiuose taip pat pasitaiko visko.  Ši pora tikrai neleidžia liūdėti – nei sau, nei aplinkiniams. „Sudėtingi tie vyrai – nesuprasi“, – šypsosis Gailė, kalbėdama apie partnerį.

Aktorė norėtų, kad jos repeticijos su Oddebi niekuomet nesibaigtų, tačiau jo požiūris į darbą kiek kitoks. Kubietis įsitikinęs, kad geriausių rezultatų galima pasiekti tik tuomet, kai esi pailsėjęs ir… skaniai pavalgęs. Būtent todėl kartu su kitais kubiečiais jis nuspręs nustebinti lietuvaites ir vietoje vienos repeticijos paruoš joms įspūdingus pietus.

Tuo tarpu Gailė mieliau leistų laiką besikartodama laukiančio šokio žingsnelius. „Aš nebenoriu per vieną dieną sukurti šokio. Nebenoriu to streso ir įtampos.

Aš noriu, kad viskas būtų kuo ramiau, kad mes turėtume kuo daugiau laiko. Laukiau jo nuo 10-os valandos, bet jis atvarė tik 12. O tada iškart pradėjo gaminti – supratau, kad mes šiandien nerepetuosime. Jam nusispjaut – jis gamina!

O man reikia dėmesio – todėl ir pykstamės. Matote, mane užaugino kaip baleriną – vadinasi, maistas nėra svarbu. Svarbu meilė“, – aiškins Gailė.

Negana to, pačiai Gailei labai nepatinka gaminti. „Tačiau mano Oddebi rūpinai visais. Kartais jį netgi reikia stabdyti, suimti ir sakyti, kad reikia repetuoti“, – atviraus aktorė.

Vis dėlto pats Oddebi tam turi labai gerą paaiškinimą: „Mano laimę iš tiesų sudaro kitų žmonių laimė. Jei matau, kad mane supantys žmonės yra laimingi, tuomet laimingas jaučiuosi ir aš“.

Galiausiai, kai pora pagaliau ims repetuoti šokį, Gailė supras – Havanoje išsipildys dar vienas jos troškimas. Pora nuspręs šokti pagal dainą, kurios aktorė klausydavosi dar paauglystėje, augdama Venesueloje.

Tuomet ji įsivaizduodavo, kad kada nors pagal ją šoks Havanoje ir viskas bus labai jausminga. „Visa kelionė apsimokėjo tik dėl šios svajonės išsipildymo“, – šypsosis Gailė.

Tiesa, poros šokis šįkart bus kitoks nei įprastai. „Mes neprarasime tos chemijos, kuri tarp mūsų tvyro, bet šįkart ji bus šiek tiek toksiška… Paliksiu jums intrigą“, – sakys Oddebi.

O ar porai pavyks sužavėti komisiją ir patekti į pusfinalį, išvysite jau šį vakarą.

„Salsamanai“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3, o dar daugiau neįtikėtinų kelionių – laidoje „Salsamanai. Kuba“ naujos kartos televizijoje Go3!

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder