Garsus šoumenas iš Kijevo ketina kovoti už Rusiją

(2)

Nikita Džigurda yra Rusijos patriotas. Kijeve gimęs rusų šoumenas Nikita Džigurda pareiškė esąs pasirengęs eiti į frontą ir kovoti okupantų pusėje, nepaisant to, kad jie naikina jo tėvynę.

Pasak informatorių, papasakotų rossMedia komentare, N. Džigurda vizitų Donbase metu aplankė dalinį, kuriame planuoja tarnauti. Jame taip pat tarnauja suimtos tinklaraštininkės Jelenos Blinovskajos vyras Aleksejus ir aktoriaus Michailo Jefremovo buvęs advokatas Elmanas Pašajevas.

„Taip, Džigurda ketina stoti į šį dalinį ir jau paprašė prašymo, kuris yra pagrindas piliečiui būti svarstomam į laisvą kario vietą konkrečiame dalinyje“, - sako informatorius.

Elmanas Pašajevas taip pat pakomentavo šį klausimą. Jis tiesiogiai neatsakė į klausimą dėl Džigurdos prisijungimo prie jo dalinio, tačiau teigė, kad šoumenas „gali padaryti bet ką“.

„Džigurda yra labai drąsus, jis gali padaryti viską. Jis sveikas kaip dramblys. Ir patriotas. Sąžiningai, jis gali viską", - išdavė okupantas.

Džigurdos pozicija dėl karo Ukrainoje

Džigurda ne kartą yra padaręs prieštaringų pareiškimų dėl savo požiūrio į įvykius Ukrainoje. 2013 m. gruodį jis pasirodė Euromaidano scenoje, kur skaitė savo eilėraščius, giedojo Ukrainos himną ir palaikė protestuotojus.

Tačiau jau 2014 m. menininkas dalyvavo prorusiškame mitinge Donecke ir pareiškė palaikantis save pasiskelbusią DNR, o Maidaną pavadino „spektakliu“ ir „dekoracija“.

2022 m. Džigurda palaikė Rusijos invaziją į Ukrainą. Ukrainos nacionalinė korupcijos prevencijos agentūra inicijavo tarptautines sankcijas Džiurdai už tai, kad jis rėmė invaziją į Ukrainą ir pateisino Rusijos veiksmus.

2022 m. gruodžio 9 d. pranešta, kad Nikita Džigurda supaprastinta tvarka gavo Rusijos pilietybę kaip Ukrainos pilietis.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder