Goda Alijeva atskleidė grįžtanti prie širdžiai mielos veiklos: „Kelerius metus brandinau idėją“

Šis pavasaris grupės „69 danguje“ atlikėjai Godai Alijevai – itin darbingas. Žinoma moteris ne tik ruošiasi Kauno „Žalgirio“ areną sudrebinsiančiam jubiliejiniam grupės koncertui, bet ir netrukus gerbėjams pristatys naują savo drabužių linijos kolekciją. Apie tai ji sutiko papasakoti lrytas.lt skaitytojams.

 

Apie sugrįžimą prie širdžiai mylimos veiklos atlikėja mįslę užminė socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje pasidalydama nuotraukomis, kuriose ji – sunkiai atpažįstama.

Prieš septynerius metus darytose nuotraukose Goda pozuoja su trumpu šviesių plaukų peruku ir vilki savo kūrybos glaustinukę.

„OMG! Kaip pasiilgau savo bodžiukų! Prieš 7–8 metus darytos Dainiaus Ščiukos nuotraukos atrodo...“, – įrašą baigdama ugnies jaustukais prisiminimais dalijosi atlikėja.

Šis įrašas sulaukė išskirtinio Godos gerbėjų susidomėjimo. Komentaruose daugelis dalijosi prisiminimais apie tų metų jos kolekciją, gyrė ir teigė vis dar dėvintys jos kurtus drabužius.

Tad naujienų portalui lrytas.lt pasiteiravus, ar ji neketina grįžti prie kiek užmirštos veiklos, Goda pasidžiaugė, kad naujoji jos kolekcija dienos šviesą išvys jau netrukus.

„Pagalvojau, kad man labai neblogai sekėsi. Vis sulaukdavau žinučių ir klausimų gal pradėsiu vėl tai daryti. Turėjau neblogą savo įvairiausių sporto tamprių ir kitų laisvalaikio drabužių liniją, kurią iki šiol tiek aš, tiek klientai sėkmingai nešioja. Pagalvojau, kodėl gi vėl neužpildžius laisvo laiko širdžiai malonia veikla“, – lrytas.lt pasakojo žinoma moteris.

Netrukus dienos šviesą išvysianti atlikėjos kolekcija kaip visuomet bus kupina ryškių spalvų.

„Darysiu tai, kas man patinka, kas, aš manau, yra gražu. Kelis metus brandinau idėją ir pagalvojau, kad reikia ją paleisti. Vasarai šie drabužiai yra labai geras dalykas. Galės merginos puoštis“, – šyptelėjo ji.

Naują savo kurtų drabužių liniją Goda žada pristatyti jau gegužę.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder