Jaunavedžiai sutriko sulaukę radijo stoties „Laluna“ staigmenos: praėjus pirminiam šokui aplankė džiugesys

Praėjusį penktadienį amžiną meilę vienas kitam prisiekę Iveta Rukštelytė ir Deividas Slauzgalvis savo vestuvių šventėje sulaukė ir radijo stoties „Laluna“ staigmenų. Radijo programos „Vasaros banga“ duetas – Vaida Vytaitė ir Vilius Regalas savo apsilankymu vainikavo trijų savaičių trukmės akciją radijo eteryje.

 

„Pakviesk Laluną į savo vestuves“ – taip vadinosi radijo akcija, kurios metu jaunavedžiai, galėjo užsiregistruoti ir laimėti puikių dovanų – kelionę į Švediją automobiliu pirmyn ir atgal su pusryčiais bei vakarienėmis „TT-Line“ keltu; prabangią vakarienę, pusryčius, SPA malonumus ir nakvynę viešbutyje „Venckai Venckuose“; 8 kilogramų, trijų aukštų ir trijų skonių tortą.

„Tokio populiarumo nesitikėjome“

Vestuvinė akcija sulaukė itin didelio populiarumo. Internetinę registracijos formą užpildė apie 150 porų iš visos Lietuvos.

„Sulaukėme kvietimų atvykti į Vilnių, Kauną ir net į Graikiją. Žinoma, daugiausia dalyvių iš Vakarų Lietuvos. Iš visų užsiregistravusiųjų tik 14 porų pateko į akcijos finalą, o laimingąja tapo tik viena“, – pasakojo radijo programų vedėjas Vilius Regalas.

„Džiaugiamės tokiu porų entuziazmu ir iniciatyvumu. Jaunuosius registruotis akcijoje ragino ir tėvai, ir kolegos darbe, ir sporto treneriai, ir giminės bei artimieji. Garsas apie radijo stoties organizuojamą konkursą pasklido tikrai plačiai. O tokio akcijos populiarumo ir patys nesitikėjome“, – sakė Vilius Regalas.

Jaunavedžiai kartu – jau devynerius metus

Radijo akcijoje sėkmė aplankė Ivetos ir Deivido porą. Užsiregistruoti juos paskatino jaunojo tėvai, paraginę dalyvauti ir bandyti laimėti. Iveta ir Deividas – klaipėdiečiai, abu baigę Ąžuolyno gimnaziją. Susipažino prieš devynerius metus Klaipėdoje, Teatro aikštėje, per eglutės įžiebimo šventę. Tuo metu abu mokėsi dvyliktoje klasėje. Deividas prieš trejus metus Ivetai pasipiršo Nidoje.

Sulaukę radijo stoties Laluna skambučio su žinia apie laimėjimą, jaunieji šiek tiek sutriko, nes laimę akcijoje bandė, bet savo sėkme netikėjo. Iveta pasakoja, kad praėjus pirminiam šokui, juos aplankė džiugesys. Pora tvirtino, kad džiaugėsi ir radijo vedėjų poros apsilankymu ir akcijos rėmėjų dovanomis.

Vestuvių šventė vyko Kartenoje įsikūrusiame „Vyšnių dvare“. Radijo dueto apsilankymas tapo puikia ir, tikrai, neplanuota staigmena tiek jauniesiems, tiek poros svečiams.

Lalunos vestuvių istorija

Radijo stotis Laluna turi ne vienerius metus trunkančią vestuvių organizavimo patirtį. Gal klaipėdiečiai dar prisimena vestuvių ceremoniją prie jūros, kuomet paplūdimyje susituokė pirmoji pora, iškeitusi vestuves santuokų rūmuose į vestuves ant jūros kranto. Vėliau radijo stotis organizavo vestuves jūroje, kur jaunuosius, pagal jam suteiktus įgaliojimus, laive sutuokė kapitonas. Bene įspūdingiausios vestuvės buvo danguje, kuomet jaunieji į paplūdimį nusileido parašiutais, iššokę iš lėktuvo. Dar vienerios vestuvės buvo organizuotos su delfinais Jūrų muziejaus Delfinariume.

„Labai džiaugiamės atgaivinę šią vestuvių tradiciją. Nerealus jausmas, kai įsimylėjusiai porai galime padovanoti įsimintiniausias akimirkas. Akivaizdu, kad tokio populiarumo sulaukusią akciją, būtinai kartosime. Su Laluna – ilgai ir laimingai!“, – sakė programų vedėja Vaida Vytaitė.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder