Kitoks Lauryno Kasčiūno portretas: nuo pažinties su žmona iki intriguojančių lažybų su draugu

(1)

Šį antradienį TV3 laidoje „TOP 3“ – svaiginanti kandidato į prezidentus Igno Vėgėlės ir jam vietą užleidusio Aurelijaus Verygos draugystė, naujienos iš paralelinio Baltarusijos prezidento Aleksandro Lukašenkos pasaulio ir neformali pažintis su naujuoju krašto apsaugos ministru Laurynu Kasčiūnu.

Pastarąjį mėnesį kone daugiausiai dėmesio sulaukęs valdžios atstovas prabils apie pažintį su žmona, intriguojančias lažybas su draugu bei jaunystės išdaigas.

L. Kasčiūnas gimė ir užaugo Vilniaus Lazdynų mikrorajone. Tame pačiame rajone jis tebegyvena ir šiandien, o ir ateityje neketina kraustytis niekur kitur.

Būtent Lazdynuose jis ir įsimylėjo, kai tuomet 50-ojoje, o dabar – Ąžuolyno progimnazijoje dar pirmoje klasėje susipažino su Monika – moterimi, kuri tapo jo žmona.

„Mano žmonos labai išraiškingos akys, tokios didelės! Tikriausiai, tai yra didžiausias jos efektas – daug kas yra jai tai sakęs. Aš tas akis prisimenu tarp 1-2 klasės vasarą. Man tada buvo gal 7 metai“, – pasakos jis apie prieš daugelį metų užgimusią meilę.

O šiandien L. Kasčiūnas kartu su žmona Monika augina 4 vaikus. „Nesu griežtas – esu geras tėvas, daug ką leidžiu. Aišku, iš mano pusės trūksta dėmesio, ypač prie šito tempo, kurį turiu dabar“, – sakys jis.

O štai pats L. Kasčiūnas mokykloje buvo gerai priėdęs velnių. Ir rankos lūžo, ir į erškėčių krūmus su dviračiu taranuoti teko... Tačiau labiau už viską Laurynas mokykloje mėgo futbolą. Dėl to nukentėdavo kitos pamokos, o ypač – muzika.

Tiesa, jau vyresnėse klasėse L. Kasčiūnas suprato, kad jo ateities kelias – politika. Dėl to net susilažino su bičiuliu! Neva, vos sulaukęs reikiamo amžiaus, taps prezidentu. Lažybos atsiėjo net 100 litų! Dar daugiau įdomių ir niekur neviešintų L. Kasčiūno gyvenimo faktų – jau šio vakaro laidoje.

Antrojoje laidos temoje – I. Vėgėlės ir A. Verygos draugystės istorija. Kaip pandemijos laikų oponentai tapo bendražygiais? O štai paties A. Verygos kolegos Seime yra įsitikinę, kad buvusiam Sveikatos apsaugos ministrui teko paminti savo politines ambicijas Ramūno Karbauskio valia. Neva, prezidento rinkimuose I. Vėgėlė – rimtesnė figūra už Verygą...

Galiausiai žiūrovai bus pakviesti pasiklausyti ir A. Lukašesnkos sapaliojimų. Neva, NATO ir Lietuva ruošiasi pulti Baltarusiją, o mūsų šalyje situacija tokia prasta, kad mėtome nelegalių migrantų lavonus per valstybinės sienos tvorą į kaimynų pusę….

„TOP 3“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais, 21 val. tik per TV3!

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder