Laima Vaikulė

Latvijos dainininkė Laima Vaikule padarė garsų pareiškimą apie karą Ukrainoje ir pastatė į vietą žurnalistą

(6)

Latvijos dainininkė Laima Vaikule, kuri nuo pat visapusiško karo pradžios ne kartą rėmė ukrainiečius, savo muzikiniame festivalyje „Laima Rendezvous“ Jūrmaloje padarė dar vieną garsų pareiškimą.

Bendraudama su žurnalistais, dainininkė emocingai reagavo į Rusijos invaziją į Ukrainą ir, atsižvelgdama į baisų terorą, kurį patiria ukrainiečiai, paragino Europos šalis nedelsiant padėti Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms, rašo „Новости.LIVE“.

„Svarbiausia šiandien – karo pabaiga. 

Nėra nieko svarbesnio už tai“, – pabrėžė atlikėja.

Tuo tarpu interviu vedėjas iš karto bandė nukreipti pokalbį į kūrybą ir muzikos kūrimą, bet Vaikule nesutriko. 

Ji aiškiai paaiškino, kad prioritetas turi būti ukrainiečių gyvybės, o muzika visada bus: „Geriau duokite Ukrainai ginklų.

O muziką mes visada dainuosime“.

Laima Vaikule festivalyje / © instagram.com/laima_vaikule_official

Beje, Laimos festivalyje dalyvavo atlikėjai iš įvairių šalių, tarp jų ir ukrainiečiai – Potap, Nastya Kamensky ir kiti. 

Tarp žvaigždžių svečių – Maksimas Galkinas ir Ala Pugačiova, kurie pasmerkė kruviną Rusijos invaziją į Ukrainą ir jau kalbėjo apie atvykimą į Kijevą.

Pažymėtina, kad Laima Vaikule remia Ukrainą nuo pirmųjų visapusiško įsiveržimo dienų. 

Ji niekada neslėpė savo pilietinės pozicijos – dar 2022 m. vasarą koncerte Lietuvoje atlikėja išnešė į sceną mėlyną ir geltoną vėliavą, o vėliau į savo repertuarą įtraukė ukrainiečių dainą.

Šaltinis: tsn.ua

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Sidebar placeholder