Leonardas Pobedonoscevas su šeima Malaizijoje vos išvengė nelaimės: „Kūnas drebėjo visą likusią dieną“

(2)

Jau šį sekmadienį TV3 eteryje ims karaliauti trečiasis populiaraus kelionių šou „Metam monetą“ sezonas. Laidos vedėjas Leonardas Pobedonoscevas užtikrintas – žiūrovai bus nustebinti įspūdingiausiomis kelionėmis ir beprotiškiausiais nuotykiais.

O artėjant projekto premjerai, Leo atskleidžia, kas kelionėse svarbiausia jam. Pasirodo, žinomas vyras tyrinėja ne tik skirtingų šalių kultūrą bei istoriją, bet ir nuolat ieško ekstremalių pramogų.

L. Pobedonoscevas nuo pat vaikystės mėgo keliauti, pažinti ir išbandyti vis kažką naujo. Būtent tai, anot Leo, jam padėjo tapti tokiu žmogumi, koks jis yra šiandien – nieko nebijančiu.

„Gyvenime dar nesu patyręs super didelių traumų ar lūžių, todėl mane visada lydi jausmas, kad turiu labai gerus angelus sargus. Nuo pat vaikystės buvau laukinis vaikas – visi mane vadindavo „maugliu“.

Tai buvo tiesa, nes vietoje geriausio draugo, augau su medžiokliniais šunimis. Nemeluosiu – visada jaučiausi gamtos vaikas, todėl ir dabar stengiuosi nieko nebijoti ir išbandyti viską, ką man suteikia gyvenimas“, – mintimis dalijasi aktorius.

Siekis gyvenime viską padaryti maksimaliai, Leonardą nuvedė ir į kelionių šou „Metam monetą“. Tapęs vienu iš projekto vedėjų, Leo skirtinguose pasaulio kampeliuose turi galimybę išbandyti begalę ekstremaliausių pramogų, kurioms pasiryžtų tikrai ne kiekvienas keliautojas.

„Labiausiai man įsiminė skrydis sraigtasparniu, nes tai buvo mano visos vaikystės svajonė. Prisimenu, kad tą dieną jaučiausi kaip filme – tai buvo nenusakomas jausmas. Nors tas skrydis nebuvo trumpas, man jis prabėgo žaibišku greičiu – visą laiką buvau susižavėjęs.

Taip pat iš praėjusių sezonų prisimenu ir kelionę į Bulgariją bei šuolį su guma nuo labai aukšto tilto virš upės. Ten eilėje prieš mane stovėjo mergina, kuri labai bijojo – ji visą laiką drebėjo ir vos nenualpo.

Kai pamatai tokius žmones ir pajauti jų nerimą, pradedi bijoti ir pats. Tiesą sakant, tas lynas kelia didžiulę baimę, nes su juo tikrai nesijauti labai saugiai. Nemeluosiu – ten kinkos tikrai drebėjo ir man pačiam“, – pasakoja keliautojas.

Tačiau, anot Leo, egzistuoja vienas paprastas dalykas, kuris padeda perlipti per save ir negalvoti apie blogiausią scenarijų.

„Visi mano šuoliai, skrydžiai ir kiti ekstremalūs dalykai yra užfiksuoti vaizdo kamerų. Mane visada filmuoja, arba aš pats filmuoju save. Bet kuriuo atveju, kai kamera įsijungia, tu nebegali atsitraukti.

Prisimenu vieną kraupiausių nutikimų, kai su A. Bružu keliavome į Meksiką. Ten buvo krateris su ežeru, kurio gylis – 170 metrų, o kitoje ežero pusėje buvo galima nušokti 18 metrų žemyn.

Matant tuos 18 metrų, pradeda drebėti kojos – net atrodo, kad tuoj prispirs ir visi gamtiniai reikalai. Tačiau tu matai, kad tave filmuoja žmonės, jie laukia, kol tu šoksi.

Tada supranti, kad reikia. Mano rekomendacija yra visada su savimi turėti kamerą, nes kai ji įsijungia, kelio atgal nebėra. Fokusuokitės į kamerą ir dirbkite vardan gero prisiminimo, kuris jūsų gyvenime išliks amžinai“, – patarimais dalijasi Leonardas.

Tiesa, ne visi keliautojo nuotykiai užsienyje būdavo tokie sėkmingi kaip norėtųsi. Vyras pasakoja, kad tuomet, kai su šeima keliavo Malaizijoje, jiems vos pavyko išvengti tragiško įvykio.

„Bevažiuojant greitkeliu, mums staiga sprogo motorolerio priekinė padanga. Prisimenu, kaip tada įsitempiau ir sukaupiau visas įmanomas jėgas, kad mes tik nenukristume, ir mūsų nepervažiuotų lekiantys sunkvežimiai.

Džiaugiuosi, kad viskas baigėsi laimingai, nors mano kūnas ir drebėjo visą likusią dieną. Pasirodo, tokie siurprizai Malaizijoje – ne naujiena. Vietiniai chuliganai ten dažnai mėto metalinius spyglius, ant kurių mes ir papuolėme...

Šis patyrimas buvo labai baisus, nes su manimi buvo mano dukra ir žmona, o jos man yra patys brangiausi žmonės pasaulyje“, – pasakoja Leo.

Visgi net ir tokios patirtys nesustabdo Leonardo išbandyti vis kažko naujo ir į savo gyvenimą įnešti dar neregėtų spalvų bei aštrių potyrių.

„Visai neseniai lipau į 130 metrų vėjo jėgainę – stovėjau pačiame jos viršuje. Nulipęs nuo ten pradėjau galvoti, kas mane šitoje mažoje Lietuvėlėje dar gali nustebinti?

Juokinga, bet gal dar norėčiau užlipti į televizijos bokštą, kur galėčiau pakeisti elektros lemputę“, – juokiasi L. Pobedonoscevas.

Du bičiuliai, aktoriai ir užkietėję keliautojai Leonardas ir Audrius sugrįžta! Žiūrovų simpatijas užkariavęs kelionių šou „Metam monetą“ ir vėl kvies keliauti kartu bei patirti kvapą gniaužiančius nuotykius.

Trečiajame sezone monetą draugai mes dar nelankytose vietose – nuo Bukarešto iki Marbėjos, nuo Stambulo iki Sardinijos.

Atvykus į naują šalį, vedėjai kas kartą mes monetą, kuri nulems jų likimą. Tas, kuris atspės, kas iškris, galės džiaugtis neribotu kelionės biudžetu ir žadą atimančia prabanga.

O štai neatspėjusiam pasiseks mažiau – jo biudžetas savaitgaliui bus vos 100 eurų, kurių turės užtekti viskam: nuo nakvynės ir transporto iki maisto bei pramogų.

Žiūrovų laukia ne tik nepamirštami nuotykiai, įspūdžiai ir kuriozai, bet ir galybė naudingos informacijos bei patarimų visiems kelionių mėgėjams!

„Metam monetą“ – jau nuo gegužės 19 d., sekmadieniais, 19.30 tik per TV3!

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder