Monika Liu – apie šeimą: „Atėjo laikas, kai tenka pagalvoti, kad scenarijai gali būti ir kitokie“

(2)

Gegužės „ELLE Lithuania“ numeris skirtas muzikai. Pastarojo viršelį papuošė pasaulinė žvaigždė dainininkė Dua Lipa, o leidinio puslapiuose nugulė pasakojimai apie užsienio ir Lietuvos atlikėjus, nesenstantį muzikos ir mados duetą.

Nenuostabu, kad tinklalaidės „ELLE Pokalbiai“ viešnia šį kartą tapo dainininkė Monika Liu. Laidoje ji papasakojo apie, „Euroviziją“, savitą stilių ir... meilę!

Laidos viešnia Monika Liu irgi papasakojo apie įvaizdį – kone kultine tapusią „bliūdelio“ šukuoseną. Pastaroji „Eurovizijos“ dainų konkurse net buvo pripažinta geriausia.

„Tai buvo šukuosena, kuri man labai tiko, bet man atsibodo. Aš ją turėjau ilgą laiką, nuo tada kai man buvo 26-eri. Po ketverių metų išsiskyriau ir norėjau jaustis moteriška.

Kai buvo „Eurovizija“, vėl pasidariau šią šukuoseną ir tai pasiteisino. Pasiilgau ilgų plaukų, dabar bandau juos atsiauginti. Nebijau eksperimentuoti“, – pasakojo Monika Liu.

Paklausta apie santykius, Monika buvo itin atvira ir romantiška. „Aš esu santykių žmogus. Ir kai atsiranda kažkoks žmogus, su kuriuo galima dalyvauti toje loterijoje, duodu jam šansą. Man gera būti santykiuose.

Labai daug dalykų dariau viena. Užkniso keliauti vienai, norisi po koncertų grįžti namo, apsikabinti, papasakoti, kaip buvo, pasidalinti vargais, galų gale, padaryti kam nors valgyti.

Atėjo laikas, kai tenka pagalvoti, kad scenarijai gali būti ir kitokie. Man sunkiausia buvo susitarti su savimi. Įsivaizdavau, kad tą šeimą tikrai turėsiu, paskui pradėjau galvoti, kad gal ir neturėsiu“, – kalbėjo dainininkė.

Anot Monikos, santykiai jos gyvenime atsiranda netikėtai. „Kai jų ieškau, jie neateina, o kai neieškau, ateina. Visą laiką būna įdomių variantų“, – juokėsi Monika ir pridūrė, kad šiuo metu vaikšto į pasimatymus.

Kodėl Monika nebeatlieka ritualų? Kaip jai iš tiesų sekėsi „Salsamanuose“? Kokios mintys aplanko dainininkę, kai kalba pasisuka apie motinystę? Ir kokias istorijas saugo jos žiedai? Apie visą tai – naujausioje „ELLE Pokalbiai“ laidoje.

Laidą rasite čia: https://bit.ly/3QTiyCq

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder