Svorio metimas

Moteris per dvejus metus numetė 63 kg, bet neatsisakė saldumynų: štai ką ji valgė

(7)

Andrea Pence pažymėjo, kad jai metant svorį baltymai buvo 100 % vienas svarbiausių dalykų.

Norint numesti svorio, nebūtina riboti angliavandenių ar atsisakyti deserto. Tenesio valstijoje gyvenanti Andrea Pence sakė, kad per dvejus metus numetė 63,5 kg neribodama mėgstamų maisto produktų, tačiau vartojo daugiau baltymų ir stebėjo savo mitybą. Apie tai rašo "Business Insider".

Pažymima, kad 2022 m. vasaros pradžioje Andrea Pence nusprendė, kad atėjo laikas keistis. Ji suprato, kad nuolatinis jos gyvenimo būdas lėmė nuovargį, sąnarių skausmus ir negalėjimą būti aktyviai.

"Nuolat jaučiausi pavargusi. Nesuvokiau, kokia esu pavargusi, kaip išsekusi. Man skaudėjo kelius ir nugarą, dusau vien vaikščiodama", - pažymėjo ji interviu leidiniui.

Pasak jos, jos pradinis tikslas buvo numesti apie 41 kg, tačiau jai pavyko numesti 63,5 kg.

Ji sakė, kad padėjo tai, jog išmoko geriau sekti kalorijų kiekį, tačiau svarbiausia buvo tai, kad ji pradėjo valgyti daugiau baltymų, dėl to jautėsi sotesnė, todėl galėjo valgyti mėgstamą maistą, tačiau saikingai.

Pence pridūrė, kad mitybos stebėjimas padėjo jai suprasti, kad ji negaudavo pakankamai baltymų, todėl nepakankamai įvertino, kokia svarbi ši maistinė medžiaga yra apetito kontrolei, kai laikosi dietos, kad numestų svorio.

"Anksčiau, kai bandžiau, pasidaviau, nes tai labai vargino. Nematote rezultatų, o tada vis norisi valgyti. Baltymai 100 proc. buvo vienas svarbiausių dalykų. Jei valgysite daug baltymų, būsite sotūs", - aiškino moteris.

Pasak Pence, pusryčiams ji paprastai valgo graikišką jogurtą, kuriame yra daug baltymų. Pietus ir vakarienę ji keičia daug baltymų turinčiomis patiekalų, versijomis. Tačiau Pence pažymėjo, kad kalbant apie desertus ir užkandžius, verčiau valgyti ledus, o ne stengtis, kad jie būtų sveiki.

"Kartais nėra mažiau kaloringo pakaitalo, ir tai taip pat gerai", - pabrėžė ji.

Pasak Pence, dietos metu ji neeliminavo nė vienos maisto produktų grupės.

"Ilgalaikėje perspektyvoje man padėjo tai, kad neeliminavau nieko, ko norėjau. Dietų kultūra verčia žmones galvoti, kad kasdien reikia valgyti tas blankias salotas su ant grotelių kepta vištiena ir tai viskas, ką galima valgyti", - dalijosi ji.

Moteris pažymėjo, kad anksčiau ji bandė numesti svorio valgydama "sveiką" maistą, pavyzdžiui, vaisius ir granolą, tačiau suprato, kad jie turi daugiau kalorijų, nei tikėjosi.

Kadangi Pence nepamiršo bendro kalorijų kiekio ir rado būdų, kaip į savo mitybos racioną įtraukti daugiau baltymų, ji galėjo mėgautis savo mėgstamu maistu ir kartu siekti savo tikslų.

"Jei noriu burgerio, valgysiu burgerį", - apibendrino Pence.

"Kažkaip įpratau galvoti, kad didelis svoris yra tai, su kuo liksiu visą likusį gyvenimą, bet tada man įsijungė jungiklis.... Man atsibodo teisintis ir atsibodo jaustis šiukšle.

Man buvo 39 metai, turėjau vaikų, kurie nusipelnė geresnių..... Mane buvo apėmusi depresija, bet nusprendžiau, kad susitelksiu į vieną dalyką", - atskleidė ji.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder