Naujasis vaikinas apvertė Aniston gyvenimą: 56-metės „Draugų“ žvaigždės romano detalės

Aktorė jaučiasi tikrai laiminga.

Serialų „Draugai“ žvaigždė Jennifer Aniston po ilgos vienatvės pagaliau užmezgė naujus santykius.

Jau anksčiau aktorė buvo pastebėta hipnoterapeuto, transformacinio koučo ir psichologinių knygų autoriaus Džimo Kertiso kompanijoje.

Dabar, kaip praneša leidinys „People“, remdamasis savo šaltiniais, tapo žinoma, kad šis romanas iš esmės pakeitė Dženifer gyvenimą.

Pažymima, kad aktorė jaučiasi tikrai laiminga šalia Curtis ir jau supažindino jį su artimiausiais draugais.

„Džim yra nuostabus. Jos artimi draugai jį dievina. Su juo puiku praleisti laiką. Jis tikrai turi ramią ir užtikrintą energiją. Ir Džen tai patinka“, – pasakojo šaltinis.

55-metis Jim Curtis, kaip geras treneris, išmokė Aniston daryti pertraukas darbe ir skirti laiko sau.

Anksčiau Holivudo žvaigždė negalėjo sau to leisti, bet dėka naujojo vaikino pradėjo labiau vertinti save ir savo pasiekimus.

Jim stengiasi visais būdais remti Jennifer ir jos projektus. Neseniai jis buvo pastebėtas aktorės įkurtos plaukų priežiūros produktų prekės ženklo „LolaVie“ pristatyme.

Nepaisant to, kad Aniston ir Curtiso santykiai tik prasideda, artimiausi aktorės draugai mato tik teigiamą šio romano poveikį. Aktorės draugai pažymi, kad šalia Džimo ji pradėjo žydėti.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Sidebar placeholder