Neringa Nekrašiūtė pristato autorinę dainą „Nesustoki“: „Ji tarsi mano dienoraštis“

(2)

Dainininkė Neringa Nekrašiūtė madų nesivaiko ir dainų kaip bandelių nekepa. Nors galėtų: pasak atlikėjos ir kūrėjos, autorinių dainų jau pilnas stalčius, o pastaroji savo akimirkos laukė... visus metus.

„Nors jau viskas buvo sukurta, įrašyta ir užbaigta, vis kažko delsiau: gal todėl, kad ji, kaip, beje ir visos mano dainos, yra tarsi dienoraštis, laiškas sau, įkvepiantis judėti pirmyn“, - atvirauja Neringa.

„Juk kiekvienas mes patiriame akimirkų, kuomet trūksta motyvacijos, o iš tikrųjų, tereikia vieno mažo žingsnelio, kad galėtumei vėl su didžiuliu įkvėpimu ir meile nuversti kalnus, kad ir kas tai būtų: ar profesinė sritis, ar santykiai, ar pats gyvenimas“, - savo mintimis dalijasi atlikėja.

Prie dainos įgyvendinimo prisidėjo ir savo sričių profesionalai: dainos aranžuotę, pasak Neringos, iš visiško juodraščio padarė Evaldas Kondrackis – talentingas prodiuseris, Kauno valstybinio muzikinio teatro choristas, kurį gerbėjai vis dar pamena kaip buvusį grupės „Neo“ narį, na, o vaizdo klipą įgyvendino dainininkas, muzikantas, kone nuolatinis nacionalinės „Eurovizijos“ atrankų dalyvis Voldemars Petersons – Kupido.

„Daugelis Voldemarą pažįsta kaip atlikėją, bet kai jau duotas žmogui talentas, tai, kaip taisyklė, pasireiškia ne viena forma ir ne vienoje srityje. Voldemars nuostabus vaizdo klipų kūrėjas: pats juos ir režisuoja, ir filmuoja, ir montuoja.

Man nepaprastai patinka jo darbo stilistika, tad ir vaizdo klipo idėja visiškai atitinka pačią dainą ir emocijas, kurias bent kartą kiekvienas gyvenime patiriame, kai pritrūksta jėgų, ryžto ar drąsos eiti į priekį“, - įsitikinusi Neringa.

„Ir jei nors vienas žmogus dainoje suras jam artimą, šiuo metu aktualų žodį ar eilutę, pagaus tą nuotaiką, kurią norėjau perteikti – žinosiu, kad stengėmės ne veltui“, - įsitikinusi žinoma dainininkė, skirianti šią dainą visiems.

„Kurdama dainas, niekada negalvoju apie konkrečią auditoriją: kuriu, apimta emocijos ir labai tikiu, kad ir mažus, ir jau didelius klausytojus tas iš širdies einantis žodis bei melodija tikrai palies“, - sako Neringa.  

Paklausta, kokiomis nuotaikomis pasitinka vasarą, Neringa atsakė: „Vasara, kaip ir, ko gero, daugelio atlikėjų, bus darbinga ir skambi: laukia pasirodymai koncertuose, miesto šventėse, įvairiuose vakarėliuose.

Taip pat džiaugiuosi ir savo nuolatine veikla, įgarsinant personažus televizijos serialuose ir animaciniuose filmukuose, o apskritai norisi gyventi ir būti savimi, ko palinkėčiau ir visiems žmonėms“, - šypsosi atlikėja ir kviečia įvertinti naujausią jos autorinę dainą „Nesustoki“  bei vaizdo klipą, nufilmuotą itin jaukiose ir vaizdingose Kauno rajono apylinkėse.

https://www.youtube.com/watch?v=xnB4Y26YRP4

Neringa Nekrašiūtė pristato autorinę dainą „Nesustoki“: „Ji tarsi mano dienoraštis“

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder