Netikėtas atlygis: Arvydas Martinėnas – Vudis ir konservuotų burokėlių istorija

Kompozitorių, atlikėją, grupės „DAR“ sielą Arvydą Martinėną – Vudį pastaruoju metu vis dažniau aplanko įkvėpimas... rūšiuoti atliekas. 

Žinomas vyras, persikraustęs į namą kiek tolėliau nuo Vilniaus, džiaugiasi turėdamas daugiau vietos visai šeimai, atskirą kiemą, kur ne tik vaikų žaidimo aikštelė, bet ir komposto dėžė, bei sudarytos visos sąlygos rūšiavimui.

„Kažkaip iš pradžių buvo neįprasta taip rūšiuot, dabar kažkaip natūraliai: juolab, kad atliekos yra perdirbamos. Tad kodėl gi popieriui, kartonui ar plastikui antro gyvenimo nesuteikti, o gal net trečio ir ketvirto paskui“, - garsiai svarsto Arvydas.

Už ką žinomas vyras yra gavęs konservuotų burokėlių? Nejaugi už naujos dainos sukūrimą? Kokį įprotį jiedu su sužadėtine Sandra turi eidami apsipirkti maisto produktų? Atsakymai paaiškės jau šį šeštadienį, „Atliekų kultūros“ laidoje.

Na, o koks egzaminas mielesnis už visus? Tas, už kurį gauni ne pažymį, o prizą! Visi, nuo pirmoko iki senjoro, atliekų tvarkymo sistemos žiniukai ir tie, kurių žinios – minimalios, gali jas pasitikrinti „Atliekų kultūros“ egzamine, kuris šiemet vyks jubiliejinį, 5-ąjį kartą!

„Šio egzamino ilgalaikiškumas sąlygotas ir to, kad susidomėjimas ir įsitraukimas vis didėja. Su kiekvienais metais savo egzaminuojamųjų būrį didinam kažkur apie 30 proc.“, - atskleidžia Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centro direktorius Tomas Vaiktevičius, kviesdamas ir šiemet visus aktyviai dalyvauti: mat be prizų, kuriuos vis dosniau dalija rėmėjai, geriausiai išsprendęs egzaminą dalyvis pelnys ypatingą elektrinį dviratį – kone technikos stebuklą.

Norite dalyvauti egzamine, bet nežinote kaip? Daugiau informacijos rasite adresu: egzaminas.atliekukultura.lt

Jei namie – kalnai nereikalingo popieriaus, kviečiame pasigaminti mėnulio formos šviestuvą! Kaip nesudėtingai įveikti šią užduotį, parodys auksarankė Jurgita Zagreckaitė, sakydama, kad tokiu būdu galima sukurti visą Saulės sistemos galaktiką ir tokiu būdu papuošti vaiko ar jaunuolio kambarį.

Susitikimo vieta ir laikas tas pats: TV6 kanalas, šeštadienis, 11-a val. ryto, laida „Atliekų kultūra“.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder