Savo autobiografinėje knygoje Muskas prisipažino, kad jis ne kartą patyrė klasės draugų „patyčias“. Jaunasis išradėjas ne kartą buvo sumuštas, o vieną kartą net buvo numestas nuo laiptų. Gavęs rimtų sužalojimų, Elonas pateko į ligoninę, nes prarado sąmonę.
Kai Elonui buvo 10 metų, jam buvo padovanotas pirmasis kompiuteris jo gyvenime. Būsimasis genijus greitai suprato programavimo pagrindus ir netrukus parašė savo pirmąjį vaizdo žaidimą, kurį pardavė Blastar žaidimą kompiuteriniam žurnalui už juokingus pinigus – tik 500 USD.
Studijų metais Muskas ir jo klasės draugas Adeo Ressi studentų bendrabutį pavertė požeminiu naktiniu klubu. Anot jo klasės draugo, įstaiga buvo sėkminga ir populiari, tačiau pats Muskas nemėgo lankytis savo klubo vakarėliuose. Jis mėgo išeiti į tylą savo kambaryje ir leisti laiką žaisdamas kompiuterinius žaidimus.
Kartą Muskusas turėjo išgyventi už 1 USD per dieną. Iš Pietų Afrikos (iš kur kilęs Elonas) į Kanadą persikėlęs jaunas ir perspektyvus vaikinas buvo priverstas „keliauti“ per tolimus mamos giminaičius. Tai nebuvo pats geriausias laikotarpis jo gyvenime, kai Elonas Muskas valgė dešrainius ir apelsinų užkandžius, kad tiesiog nenumirtų iš bado...
Dabar Tesla yra viena perspektyviausių ir pelningiausių korporacijų, tačiau taip buvo ne visada. 2008 metais kompanija greitai prarado pinigus, o „SpaceX“ raketų paleidimai baigėsi nesėkmingai.
Elonas Muskas turi unikalią fotografinę atmintį, moksliškai - eidetizmą. Šis gebėjimas leidžia jam išlaikyti ir detaliai atkurti objektus ir reiškinius, kuriuos jis galėjo pamatyti vizualiai.
Elonas Muskas buvo vedęs tris kartus. Du kartus su ta pačia moterimi.
Galutinis Elono Musko tikslas yra Marso kolonizavimas ir žmonijos pavertimas „tarpplanetinėmis“ būtybėmis. Siekdamas šio tikslo Elonas pasiruošęs daug kam. Jis nesustos, net jei reikės paaukoti save!
Ar žinojote, kad Tony Stark, „Geležinis žmogus“, buvo sukurtas pagal Elono Musko paveikslą? Muskas netgi gavo epizodinį vaidmenį filme „Iron Man-2“, kuriame jis diskutavo su Downey jaunesniuoju personažu
Elonas Muskas aktyviai dalyvauja labdaringoje veikloje ir netgi yra „Oath of Gift“ – organizacijos, skatinančios turtingus žmones dalį savo uždarbio paaukoti labdarai, narys. Kitas šių žodžių įrodymas yra faktas, kad jo oficialus atlyginimas Tesla Motors yra 1 USD per metus ir jis net nepriklauso įmonei, o yra nurodytas tik kaip direktorių valdybos pirmininkas, generalinis direktorius ir pagrindinis ideologinis įkvėpėjas. .
Elonas Muskas nuoširdžiai tiki, kad dirbtinis intelektas gali tapti rimta grėsme žmonijai. Verslininkas mano, kad dirbtinis intelektas gali taip išvystyti, kad išstums žmones iš savo planetos. Na, tikėkimės, kad išradėjui pavyks nugabenti žmones į Marsą ir išvengti žmonijos žlugimo.
Elonas Muskas yra tikras komiksų ir „Žvaigždžių karų“ visatos gerbėjas. Iš pradžių jis pavadino vieną iš savo sūnų Xavier profesoriaus-superherojaus iš Marvel visatos vardu, o vieną iš savo raketų – „Žvaigždžių karų“ franšizės erdvėlaivio garbei – „Millenium Falcon“. Be to, Muskas sukūrė mokyklą gabiems vaikams, panašią į mokyklą „X-Men“, ir pavadino ją „Ad Astra“. Ši įstaiga uždara ir internete nerandama duomenų apie Musko mokyklą. Netgi oficialioje mokyklos svetainėje galite pamatyti tik el. pašto adresą ir privatų forumą tėvams.
Elonas Muskas yra toks darbštus žmogus, kad kartą prisipažino, kad Tesla konferencijų salėje laikė savo miegmaišį, kad galėtų pernakvoti, jei vėl užtruktų darbe iki vėlumos.
Elono senelis buvo garsus nuotykių ieškotojas. Iš Kanados persikėlęs į Pietų Afriką, jis išardytu būdu atsivežė savo seną lėktuvą, kurį surinko iš naujo ir kuriuo vėliau spėjo daug apkeliauti. Jis taip pat mirė prie savo vairo, sulaukęs 77 metų.
Parengta pagal: www.dayoneday.com
Rašyti komentarą