Vargšas koncervas b..t , vistiek teks skristi iš posto
jo
jo,
jei pasakė teisybę tai sūlo kraustytis teisus Statkevičius
naujas
naujas ,
greit ta sudo kupeta drėbs lauk,pats jaučia,todėl ir smirda,dar spardosi.
Vaitkus
Vaitkus ,
Statkevičiaus teisus. Palangos kopos primyžtos. Vanduo dvokia myžalu
. Kur toletai merė tu asile . Suoliuku nėra. Kur dušai pleze.? Tačiau Li n reikia važiuoti šalia Liepoja. Kur koncerbatoriaus. Meras ten šudu dvokia. Kupčinskas buvo Kauno meras . Kaip Kaunas atrodė ? Kaip poligonas. O dabar?
Pristatė Palangą "prabangių" juodų dėžučių kvartalais ir dar apjuosė devyniom tvorom ir nepereinamais šlakbaumais tai paliko tik siaurus pavienius keliukus link jūros
Vl
Vl,
Juozas kalba apie Palanga kaip apie Lietuvos kurortą o Vaitkus kaip apie savo rezidenciją.. akivaizdu kad Palanga tolsta nuo Lietuvos ir tampa labiau patogiu ištisus metus veikiančia turčių (arba apsimetančiais tokiais) oazę
pagarba Merui
pagarba Merui,
Neringos meras tuo parodė, kad yra labai garbingas žmogus,
Auditorius
Auditorius,
Siaip Statkevicius teisus, Liepojoje viskas puikiai sutvarkyta ir kaip zmonems padaryta.
Gerbėja
Gerbėja,
Didžiulė pagarba J. Statkevičiui už tai, kad liaupsina Lietuvą, didžiulė pagarba adekvačiam Neringos merui D. Jasaičiui, o Palangos mero ,,protingumas,, liejasi per kraštus : )
Kunigiškės tragedija
Kunigiškės tragedija,
1988 Rusijoje prie Kazanės mus veždavo palei mišką į darbus statyti objektą tai 50 KM kelio ruožas buvo nuklotas betono blokais- lygus kelias be dulkių ir tt bet tai 1988 o dabar 2026. Jųs tokiais tempais kelią baigsit Kunigiškėse dar negreitai
Tegu nesiputoja
Tegu nesiputoja,
taigi tas meras Vaitkus tegu nesiputoja. Betvarkė Palangoje, nuo automobilių stovėjimo tiesiog plėšia. Užkanavės gatvė, didžiausia ir ilgiausia gatvė, skendi dulkių debesyse. Šalikelėse papylė žvyro, gatvė siaurutė, mašinų srautas milžiniškas, nes uždarytas kelias nuo oro uosto. Gatvė atrodo kaip pragaras, per dulkes nieko ne,matyti. Tai kaip tam poilsiautojui turi atrodyti? Kaip rojus? Jei normalios savivaldybės ten kur dulka, laisto druskos mišiniu, tai Vaitkui tas nerūpi.
Šiaip
Šiaip,
kiek teko girdėt, tai Palangos meras nemėgsta vietinių... Neduoda jiems darbo ir veja iš miestelio... tai į Kiprą, JAV, Vokietiją ir t.t... Gerbia ir vilioja dirbt į Palangą iš kitų miestų - Šiaulių, Telšių, Šilutės...
TOP
Nauji
Rašyti komentarą
Vargšas koncervas b..t , vistiek teks skristi iš posto
jei pasakė teisybę tai sūlo kraustytis teisus Statkevičius
greit ta sudo kupeta drėbs lauk,pats jaučia,todėl ir smirda,dar spardosi.
Statkevičiaus teisus. Palangos kopos primyžtos. Vanduo dvokia myžalu
. Kur toletai merė tu asile . Suoliuku nėra. Kur dušai pleze.? Tačiau Li n reikia važiuoti šalia Liepoja. Kur koncerbatoriaus. Meras ten šudu dvokia. Kupčinskas buvo Kauno meras . Kaip Kaunas atrodė ? Kaip poligonas. O dabar?
Gaila ,
muzikai litvakai
Sunaikinot grazius krastus Nida ,Palanga (ispjauti medziai,statiniu pigiu, ir kinietisku Ś)
Pristatė Palangą "prabangių" juodų dėžučių kvartalais ir dar apjuosė devyniom tvorom ir nepereinamais šlakbaumais tai paliko tik siaurus pavienius keliukus link jūros
Juozas kalba apie Palanga kaip apie Lietuvos kurortą o Vaitkus kaip apie savo rezidenciją.. akivaizdu kad Palanga tolsta nuo Lietuvos ir tampa labiau patogiu ištisus metus veikiančia turčių (arba apsimetančiais tokiais) oazę
Neringos meras tuo parodė, kad yra labai garbingas žmogus,
Siaip Statkevicius teisus, Liepojoje viskas puikiai sutvarkyta ir kaip zmonems padaryta.
Didžiulė pagarba J. Statkevičiui už tai, kad liaupsina Lietuvą, didžiulė pagarba adekvačiam Neringos merui D. Jasaičiui, o Palangos mero ,,protingumas,, liejasi per kraštus : )
1988 Rusijoje prie Kazanės mus veždavo palei mišką į darbus statyti objektą tai 50 KM kelio ruožas buvo nuklotas betono blokais- lygus kelias be dulkių ir tt bet tai 1988 o dabar 2026. Jųs tokiais tempais kelią baigsit Kunigiškėse dar negreitai
taigi tas meras Vaitkus tegu nesiputoja. Betvarkė Palangoje, nuo automobilių stovėjimo tiesiog plėšia. Užkanavės gatvė, didžiausia ir ilgiausia gatvė, skendi dulkių debesyse. Šalikelėse papylė žvyro, gatvė siaurutė, mašinų srautas milžiniškas, nes uždarytas kelias nuo oro uosto. Gatvė atrodo kaip pragaras, per dulkes nieko ne,matyti. Tai kaip tam poilsiautojui turi atrodyti? Kaip rojus? Jei normalios savivaldybės ten kur dulka, laisto druskos mišiniu, tai Vaitkui tas nerūpi.
kiek teko girdėt, tai Palangos meras nemėgsta vietinių... Neduoda jiems darbo ir veja iš miestelio... tai į Kiprą, JAV, Vokietiją ir t.t... Gerbia ir vilioja dirbt į Palangą iš kitų miestų - Šiaulių, Telšių, Šilutės...
Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.