Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Auditorius
Auditorius,

Siaip Statkevicius teisus, Liepojoje viskas puikiai sutvarkyta ir kaip zmonems padaryta.

Gerbėja
Gerbėja,

Didžiulė pagarba J. Statkevičiui už tai, kad liaupsina Lietuvą, didžiulė pagarba adekvačiam Neringos merui D. Jasaičiui, o Palangos mero ,,protingumas,, liejasi per kraštus : )

Kunigiškės tragedija
Kunigiškės tragedija,

1988 Rusijoje prie Kazanės mus veždavo palei mišką į darbus statyti objektą tai 50 KM kelio ruožas buvo nuklotas betono blokais- lygus kelias be dulkių ir tt bet tai 1988 o dabar 2026. Jųs tokiais tempais kelią baigsit Kunigiškėse dar negreitai

Tegu nesiputoja
Tegu nesiputoja,

taigi tas meras Vaitkus tegu nesiputoja. Betvarkė Palangoje, nuo automobilių stovėjimo tiesiog plėšia. Užkanavės gatvė, didžiausia ir ilgiausia gatvė, skendi dulkių debesyse. Šalikelėse papylė žvyro, gatvė siaurutė, mašinų srautas milžiniškas, nes uždarytas kelias nuo oro uosto. Gatvė atrodo kaip pragaras, per dulkes nieko ne,matyti. Tai kaip tam poilsiautojui turi atrodyti? Kaip rojus? Jei normalios savivaldybės ten kur dulka, laisto druskos mišiniu, tai Vaitkui tas nerūpi.

Šiaip
Šiaip,

kiek teko girdėt, tai Palangos meras nemėgsta vietinių... Neduoda jiems darbo ir veja iš miestelio... tai į Kiprą, JAV, Vokietiją ir t.t... Gerbia ir vilioja dirbt į Palangą iš kitų miestų - Šiaulių, Telšių, Šilutės...

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.