Palangoje praūžė elegantiškas teniso turnyras: tarp svečių ir Žilvinas Grigaitis
Teniso turnyras „Krispo raudonos lūpos“ Palangoje – jau tradicinis vasaros renginys, kurio itin laukia teniso mėgėjai. Nestandartinis komandinis formatas (vieną komandą sudaro skirtingo pajėgumo lygio 2 moterys ir 2 vyrai ) suteikia daug azarto ir bendrystės. Šiemet turnyre dalyvavo 70 tenisininkų iš visos Lietuvos.
Turnyras auga
Turnyrų idėjos iniciatorė ir pagrindinė rėmėja, nišinės parfumerijos salonų „Krispo“ įkūrėja Kristina Strolienė džiaugiasi vis populiarėjančiu turnyru ir jau galvoja apie kitų metų renginį.
„Labai svarbu užtikrinti tęstinumą, nes teniso turnyras „Krispo raudonos lūpos“ kasmet auga.
Kad sutilptų visi norintieji žaisti, jau reikalingi du teniso aikštynai – „Palangos sporto centro“ ir „Pušynas“ teniso kortai.
Tai labai džiugina, nes vienas iš mano tikslų yra populiarinti aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą, tačiau norisi tai daryti elegantiškai, remiantis prancūziška filosofija „menas gyventi“.
Specialiai šiam turnyrui parenkame prizus ir dovanas iš „Krispo“ sporto linijos.
„Man labai džiugu stebėti, kaip atsakingai turnyro dalyvės ruošiasi, puošiasi, kai kurios raudonas sukneles parsisiunčia net iš Italijos ar Ispanijos.
Už geriausią įvaizdį turime įsteigę ir specialų prizą. Tai labai puiki bendruomenė, norisi būti jos dalimi, todėl ir toliau remsime šiuos turnyrus“, – sakė K.Strolienė.
Teniso turnyro organizatorė Daiva Labunskienė džiaugiasi, kad norinčiųjų dalyvauti turnyre sąrašas kasmet užsipildo vos paskelbus renginio datą, nes žmones vilioja unikalios patirtys.
„Turnyro varžybų išskirtinumas – ne tik raudonos lūpos, bet vyrų ir moterų mišrių dvejetų komandinis formatas. Visos komandos pagal savo pajėgumą yra suskirstomos į skirtingus lygius. Kiekvieną sudaro du vyrai ir dvi moterys.
Kadangi turnyro pavadinimas „Krispo raudonos lūpos“, rėmėjų prizais apdovanojamos ir žaidėjos, savo apranga labiausiai atitinkančios turnyro temą, – pasakoja D. Labunskienė. – Juk tenisas – ne tik sportas, bet ir kokybiškas laisvalaikio praleidimo būdas su būriu bendraminčių.
Teniso mėgėjų gretos kasmet didėja. Vasara – tinkamiausias metas ne tik poilsiui, bet ir vertingoms pažintims bei aktyviai leisti laiką.“
Daug laiko su šeima Palangoje praleidžianti K. Strolienė sako, kad turnyras „Krispo raudonos lūpos“ neatsitiktinai kasmet vyksta Palangoje, nes tai vienas gražiausių Lietuvos kurortų.
Čia kiekvieną vasarą susiburia Lietuvos verslo, kultūros ir sporto bendruomenė. Mezgasi naujos pažintys, stiprinami ryšiai, gimsta naujos idėjos bei projektai, tarp verslų randasi prasmingos sinergijos ir bendrystė.
Vardinis teniso turnyras mums suteikia galimybę išreikšti savo poziciją, parodyti, kas rūpi ir kuo gyvena mūsų organizacija, bei padeda stiprinti „Krispo“ prekių ženklo poziciją rinkoje per asociaciją su sportu, kuris simbolizuoja discipliną, atkaklumą, sveikatingumą ir eleganciją“, – sako pašnekovė.
Prisijungė vyrai
K. Strolienė pasakoja, kad pradžioje turnyras buvo skirtas tik moterims, skatino moteriškumą ir moterišką draugystę, juk kas geriau gali suprasti ir palaikyti moterį, jei ne kita moteris.
„Tačiau po antrojo turnyro vyrai išreiškė norą prisijungti, o ne tik palaikyti moteris žiūrovų tribūnose.
Jie įtikino pakoreguoti turnyro taisykles, pažadėję, kad lygiai taip pat atsakingai ruošis, pasipuoš, palaikys dalyvaujančias moteris.
Sutikome ir labai tuo džiaugiuosi, nes turnyre dalyvaujantys vyrai tesi pažadą laikytis renginio koncepcijos, supranta, kad ji yra susijusi su moterimis ir galantiškai joms asistuoja.
Idėją žaisti mišriuose turnyruose palaiko ir mūsų partneriai Italijoje, Ispanijoje, kur teniso tradicijos labai senos ir turnyruose elegancija spindi kiekvienas žaidėjas, – sako pašnekovė. – Beje, būtent dėl vyrų teniso turnyro „Krispo raudonos lūpos“ dovanų krepšelis pasipildė naujais produktais.“
Puoselėti moteriškumą
Idėja žaisti tenisą, pasidažius lūpas raudonai, K. Strolienei kilo iš noro atsisukti į moteriškąjį pradą.
„Gyvename feminizmo eroje, kur šiuolaikinės amazonės viską gali padaryti pačios, tačiau neturėtume pamiršti pasirūpinti ir savimi, juk viskas daug lengviau ir smagiau einasi, kai esame pasitempusios ir pasipuošusios.
Nesakau, kad raudonos lūpos yra esmių esmė, bet svarbu išlaikyti harmoniją, neprarasti moteriškumo.
Visa teniso bendruomenė skatina gražesnį, kokybiškesnį, gero skonio gyvenimą, kur geriau mažiau, bet estetiškai ir kokybiškai, – kalba turnyro rėmėja.
– Ko gero, lengviausias būdas susikurti moterišką įvaizdį yra raudonai pasidažyti lūpas. Šį turnyrą kūrėme bendradarbiaudami su garsiu dekoratyvinės kosmetikos gamintoju „T.LeClerc“, – sakė ji.

Rašyti komentarą