Ugnė Siparė

Pirmagimę Umą auginanti Ugnė Siparė apie žodžius, kuriuos ištarė pagimdžiusi: stebėjosi net gydytoja

(2)

TV projektų vedėja, žurnalistė ir nuomonės formuotoja Ugnė Siparė, atrodo, visur suspėja. Neseniai dalyvavusi viename TV projekte „Kaukės“ kaip dalyvė, ji paskelbė žinią, kad tapo projekto „Muzikinė kaukė“ vedėja. O kur dar darbas socialiniuose tinkluose. Šalia viso to Ugnės ir Mariaus Siparių namuose auga pirmagimė Uma. 
 

Motinystėje daug klaustukų 

Tinklalaidėje „Gandro lizdas“, kuri skirta šeimoms, auginančioms vaikus, Ugnė atvirai papasakojo, kaip sekasi auginti dukrelę, ką daro, kilus nežinomybei ir kaip dalijasi darbus su vyru. 

„Kai laukiausi, norėjau perskaityti visas knygas ir daug žinoti, bet labai laiku supratau, kad visko žinoti neįmanoma, todėl atsirinkau tai, kas svarbiausia. Aš ir dabar daug nežinau, net nedrąsu čia kalbėti, bet aš visada žinau, kad informacijos yra labai daug, todėl prireikusaš jos visada gausiu.

Ir šiaip aš esu už tai, kad prireikus mes ieškotume savo srities specialistų, galinčių mums patarti“, – laidos vedėjai I.Girdvainienei sakė Ugnė. 

Pagalvojo apie šeimos pagausėjimą

Ji prisiminė ir didžiąją Umos gimimo dieną. Nors buvo prisiklausiusi įvairiausių kalbų apie gimdymą, vis tik ji prasitarė, kad vienas pirmųjų sakinių po Umos gimimo buvo apie... šeimos pagausėjimą. 

„Turbūt niekada nepamiršiu žodžių, kuriuos pasakiau gimus Umai. Stebėjosi net gydytoja – sakė, kad ne visos taip pasako dar būdamos gimdykloje. 

Nežinau ar pirmas, bet gal trečias mano ištartas sakinys, gimus Umai buvo apie tai, kad jai reikėtų sesės arba brolio. 

Žinoma, vėliau supratau, kad tai nebus, kad norėtume keturių ar penkių metų skirtumo, kad reikia ne tik meilės, bet ir finansų vaikų auginimui, tačiau pagimdžius neatrodė viskas taip baisu, kaip įvairiuose pasakojimuose.“ 

Apie tai, kai gimus dukrytei Ugnė su Mariumi kursto meilę, dalijasi darbus ir kaip atrodo jų pasimatymai dabar, kviečiame žiūrėti akušerės Ievos Girdvainienės vedamoje tinklalaidėje „Gandro lizdas“.

Naujausias epizodas pasirodo pirmadieniais 20 valandą Youtube kanale „Gyvenimas šiaurėje“. 
 

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder