Po žinios apie Dubajuje mirusį Vykintą Širmą Goda Stasiulaitytė apsipylė ašaromis: „Neatrašiau į žinutę“
(2)Žinią apie šokėjo mirtį naujienų portalui Lrytas patvirtino ir Policijos departamento prie VRM Komunikacijos skyriaus patarėja Revita Janavičiūtė.
Išplitus žiniai apie tragišką šokėjo mirtį, prabilo jo bičiulė Goda Stasiulaitytė. Ji savo „Instagram“ paskyroje pasidalijo širdį veriančiais žodžiais.
„Verkia širdis. Esu be žodžių, labai liūdna, mūsų mažas berniukas gone“, – rašė ji.
Kiek vėliau ji pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame su ašaromis akyse kalbėjo apie sukrėtusią netektį.
„Bandžiau visą naktį manifestuoti ir atkalbėti save, kad tai yra netiesa, ir kad viskas dar nėra šimtu procentų aišku.
Bet, deja, pasitvirtino pats baisiausias scenarijus. Aš galiu tik tiek pasakyti, kad apkabinkite savo žmones, atrašykite jiems, pakelkite ragelį, susitikite, nes nežinote niekada, kada bus paskutinis kartas“, – širdį išliejo G. Stasiulaitytė.
„Ta prasme, toks žiaurus jausmas. Tas regret'as, kad aš jam neatrašiau į žinutę 27 dieną, viena diena prieš viską. Aš tiesiog neatrašiau į žinutę“, – ašaras liejo ji.
Anksčiau G. Stasiulaitytė dalijosi pagalbos šauksmu, kai tik išplito žinia apie žinomo šokėjo dingimą.
„Vykintai, maldauju, atsirask gyvas ir sveikas! Turintys bet kokios informacijos, prašau, susisiekite“, – savo „Instagram“ paskyroje rašė ji.

Rašyti komentarą